Diskotéky

Jednou z možností hudebního doprovodu na Vaší společenské akci je  diskotéka. Reprodukovaná hudba v tomto případě buď zčásti nebo zcela nahradí živou hudbu. Vybrat toho správného DJ se správným citem pro mixování hudby není jednoduchá záležitost.

ruka DJ na digitálním přehrávači při DJ produkci

DJ na svatbu

Plánujete jeden z nejvýznamnějších dnů ve svém životě a hledáte DJ na svatbu? Právě jste našli! K dispozici máme velmi široký výběr všech hudebních stylů od 60. let až do současnosti, záleží tedy jen na Vašem přání. Vedle skvělé diskotéky, kterou naladíme přesně dle Vašeho přání, zorganizujeme svatební hry a soutěže, házení kytice apod., zorganizujeme Karaoke show. DJ na svatbu lze v případě zájmu nakombinovat s živou hudbou. Na Vaše přání Vám pomůžeme na základě našich dlouholetých zkušeností připravit scénář svatební oslavy.

DJ na firemní večírek

Ka každé akci přistupujeme individuálně a zcela profesionálně. Náš DJ na firemní večírek Vám zajistí skvělou atmosféru a diskotéku plnou slavných hitů pro všechny generace. Zahrajeme Vám Vaše oblíbené skladby, přehrajeme Vám Vaše oblíbené CD či flash, které nám donesete. Diskotéku lze nakombinovat s živou hudbou nebo Karaoke show. Náš DJ na firemní večírek Vás a Vaše hosty, zaměstnance a obchodní partnery dostane do varu takovým způsobem, že nebudete chtít skončit. Připravíme i Váš firemní večírek dle Vašeho přání "na míru" .

DJ na oslavu

Správná oslava musí mít kvalitního DJ na oslavu. Přijedeme na Vaši párty do vnitřních prostor nebo na zahradu. Vaši oslavu proměníme v jedinečnou zvukovou a světelnou show s hudbou všech žánrů. Přejete si zahrát Vaši oblíbenou píseň? Žádný problém, přijde diskotéka pro Vás a Vaše přání. Zahrajeme solo oslavenci, pobavíme vtipným a vkusným slovem. Diskotéku lze nakombinovat s živou hudbou nebo Karaoke show.

Karaoke show

Připravíme karaoke show jako super zábavu na Vaši párty. Stanete se svým oblíbeným zpěvákem a vyzkoušíte si pěvecké umění. Karaoke show nakombinujeme s diskotékou či živou hudbou přesně dle Vašeho přání. Více o Karaoke v sekci KARAOKE show.

 

Objednat