Hudba na firemní večírek

V dnešní době je dobrým zvykem nejrůznějších firem uspořádat několikrát za rok svůj firemní večírek. Ať už je to z důvodu poděkování svým zaměstnancům, obchodním partnerům a zákazníkům nebo z důvodu prezentace vlastní firmy na trhu. Kapela na firemní večírek je právě důležitým aspektem akcí tohoto typu.

Živá hudba na firemní večírek

Hledáte profesionální kapelu na firemní večírek? Právě jste našli. Postaráme se o to, aby Vaši zákazníci, partneři či zaměstnanci odhodili své starosti a strasti, zapomněli na chvíli na své pracovní vytížení a oddali se skvělé zábavě a živé hudbě.  Vaši zaměstnanci a partneři si jistě vyberou z našeho velmi širokého repertoáru právě tu jejich oblíbenou skladbu. Přivezeme s sebou skvělou náladu, živou hudbu, estrádní hudební a světelnou show, na Vaše přání i Karaoke. Naše živá kapela na firemní večírek Vás i Vaše hosty obohatí o zcela nové zážitky a již nikdy nebudete chtít jinak.

Diskotéka

V případě Vašeho přání uděláme diskotéku nebo disco vstupy v přestávkách naší živé hudby. Vaši hosté si budou moci jak zavzpomínat na staré dobré pecky, tak si zatančit na současné hity. Diskotéku  můžeme nakombinovat s naší živou hudbou nebo s KARAOKE přesně tak, aby Váš firemní večírek měl skvělý spád.

Ve spolupráci s našimi kolegy profesionály zajistíme doprovodný program - moderátora, kouzelníka, tanečníky a další umělce, vše dle Vašeho požadavku a přání. Připravíme program pro Vaši firmu "na míru".

Objednat kapelu