Jana Galašová

Obrovské díky za nádherné hudební vystoupení na narozeninové oslavě. Kapela byla pro oslavenkyni jedním z překvapení a naprosto se trefila do vytvoření úžasné atmosféry večera, roztančila k tanci i moji 94. letou babičku. Jste prostě skvělí, děkujeme.

Marco - FANTASY music

Milá Jano, děkujeme Vám za Vaše milá slova. Jsme moc rádi, že jsme mohli přespět k Vašemu fantastickému večeru. Byla to úžasná atmosféra.
I my musíme smeknout před Vaším nápadem a geniální organizací a tím, co vše a jakým způsobem jste pro oslavence připravili. Bylo to jedním slovem SKVĚLÉ!!!
Přejeme Vám i celé Vaší rodině vše dobré a rádi se s Vámi zase někdy potkáme.

Kateřina Pojmanová a Pavel Pojman

Kapela, co umí rozproudit atmošku. Za nás novomanžele i za hosty Vám chci moc poděkovat, že jste byli součástí našeho velkého dne - opravdu samá chvála ze všech stran ;) jste SKVĚLÍ, jen tak dál!! K+P Pojmanovi, 15.10.

Marco - FANTASY music

Milí Katko a Pavle, moc děkujeme, bylo nám velkým potěšením stát se součástí Vašeho velkého dne. A jsem moc rádi, že se Vám naše hudba líbila. To je vždy naším hlavním cílem a naší největší odměnou. Ať se Vám daří.

4.B GJP Mělník

Kapela Fantasy music nám hrála na maturitním plese a musíme říci, že to byla fantastická volba! Již samotná domluva a komunikace byla naprosto bezproblémová a rychlá, členové přívětiví a milí. Cena je příznivá a navíc zahrnuje i zapůjčení další techniky pro ples. Samotné hudební produkci nelze nic vytknout, repertoár je opravdu široký a hudba udrží vaši akci živou a hosty na nohou až do konce. Kapele moc děkujeme a každému ji můžeme jen doporučit!

Marco - FANTASY music

Moc děkujeme za slova chvály, která nás potěšila. Jsme moc rádi, že se Vám naše hudba líbila, to je vždy našim cílem. Budeme se těšit třeba někdy v budoucnu na setkání. Byla to super akce :-)

Anička a Tomáš Kovaříkovi

Při výběru kapely na naší svatbu jsme si dali opravdu záležet, prošli jsme několik webů, poslechli spoustu různých ukázek, až jsme narazili na Fantasy music a měli jasno! Přestože se naše svatba odehrála až u Sedlčan, což pro kapelu byla velká vzdálenost a všichni z okolí se nás ptali, proč máme kapelu až z Rychnova, po první písničce všichni pochopili. Protože to je nejlepší kapela široko daleko!! My Vám tímto děkujeme, že jste doprovodili náš velký den, byli jste opravdu skvělí. S Vaším širokým repertoárem se na tanečním parketu objevil snad každý. Úžasně zazpívaná píseň Jednoho dne se vrátíš i roztančený Gangnam style byly už jen třešničkou na dortu :). Doporučujeme Vás všemi deseti a teď už jen doufáme, že budeme mít příležitost Vás zase někde slyšet. Děkujeme mnohokrát! :)

Marco - FANTASY music

Zdravíme, Aničko a Tomáši a děkujeme za Vaše slova. Moc nás těší. Jsme moc rádi, že se i přes nepřízeň počasí akce vydařila a že se Vám naše hudba líbila. Bylo to opravdu super a byli jsme u Vás moc rádi. A nic na tomm nezměnilo ani to, že nám trochu zmokla aparatura :-)

Přejeme Vám vše dobré a moc rádi se s Vámi zase uvidíme. Hodně štěstí :-)

Michaela a David

Chtěli bychom celým srdcem poděkovat za nádherný doporovod plny úžasné hudby a atmosféry, kterou jste nám při naše svatebním dnu vytvořili.Jste naprosto skvělý hudebníci a úžasní lidi s pozitivní energií, kterou vyzařujete! :) Byli jsme spokojení na tisíc procent a všichni byli naprosto nadšení z každé písně! Moc Vám za vše děkujeme a vždy se k Vám a Vaší tvorbě budeme moc rádi vracet!

Marco - FANTASY music

Ahoj Míšo a Davide,

moc děkujeme za milá slova. Jsme moc rádi, že jsme mohli být součástí Vašeho svvatebního dne na tak úžasném místě v Dudíně. Jste skvělá parta lidí a byla to opět super akce, ale to je u Vaší party prostě vždy. Jsme moc rádi, že se naše poslání rozdávat lidem okolo nás radost z hudby a dobré zábavy nemíjí účinkem. Děkujeme.

Přejeme Vám vše dobré a doufáme, že se zase brzy uvidíme :-)

Klára a Honza

Mockrát Vám děkujeme za krásný svatební den :-) Ze všech stran do dnes slýcháváme jen samou chválu na svatební kapelu:-) Kapelu můžeme jen doporučit. Je vidět, že to dělají srdcem. I přes větší vzdálenost v šíleném vedru stále s úsměvem na tváři, milý a osobní přístup k nám i hostům a mnoho krásně zazpívaných písní. Díky širokému repertoáru a hlavně maximální snaze upravovat playlist podle přání a "stavu" hostů kapela předčila naše očekávání a dokonale vyplnila svatební zábavu... Moc rádi někdy nekdě nashledanou a ještě jednou děkujeme:-) Klára a Honza, Slaný (Královice)

 

Marco - FANTASY music

Vážení a milí novomanželé,

Děkujeme za slova chvály. Jsme moc rádi, že se vám naše hudba líbí, to je naším hlavním cílem a posláním. A takováto slova jsou vždy naší největší odměnou za naši práci.

Jste skvělá parta lidí, kteří se rádi baví a to se vždy hned jinak pracuje

Jana a Pavel Řežábkovi alias Papájovi ❤️

Milá Eliško a Marku, moc vám děkujeme za hudební doprovod celého našeho svatebního dne. Všichni naši svatebčané byli nadšení a máme za úkol znovu vyjádřit poděkování i od nich. My jsme byli více než nadšení. Jste skvělá kapela, jste profíci, ale hlavně jste velice sympatičtí lidé, kteří do té práce vkládají velký kus srdce a to jsme měli možnost vidět i my během celého dne. Jsme rádi, že jste tento den mohli prožít s námi. 
S velkým díky brzy nashledanou, Papájovi.

Marco - FANTASY music

Milá Jano a Pavle,

moc děkujeme za slova chvály, moc nás to těší. Bylo to jednoduše skvělé a a i v nelehké době, byť přes spoustu nástrah, se akce skvěle vydařila. Jste skvělá parta lidí a takto pozitivně naladěným lidem je radost hrátz :-) . Atmosféra byla úžasná i na svatebním obřadu. Moc jsme si to u Vás užili.

Děkujeme moc, přejeme Vám hodně štěstí a doufám, že se brzy uvidíme :-)

David & Lenka Holečkovi

Děkujeme Vám za vynikající doprovod po celý večer na naší svatební hostině. Dále za milý přístup, domluvu a skvělé moderování celého večera. Všem vřele doporučujeme :)

Marco - FANTASY music

Děkujeme také, rádo se stalo. Byl to moc příjemný večer a super akce. Děkujeme za pozvání a přejeme vše nej

Kamila

Skvělé vystoupení!

Marco - FANTASY music

Děkujeme :-)

Šecovi

Výborná kapela, která udělala naši svatebni party nezapomenutelnou

Marco - FANTASY music

Děkujeme, byl to super večer. Jste skvělá parta lidí, co se umí bavit. Hrálo se nám skvěle

12 3 4 >>|