Jana a Pavel Řežábkovi alias Papájovi ❤️

Milá Eliško a Marku, moc vám děkujeme za hudební doprovod celého našeho svatebního dne. Všichni naši svatebčané byli nadšení a máme za úkol znovu vyjádřit poděkování i od nich. My jsme byli více než nadšení. Jste skvělá kapela, jste profíci, ale hlavně jste velice sympatičtí lidé, kteří do té práce vkládají velký kus srdce a to jsme měli možnost vidět i my během celého dne. Jsme rádi, že jste tento den mohli prožít s námi. 
S velkým díky brzy nashledanou, Papájovi.

Marco - FANTASY music

Milá Jano a Pavle,

moc děkujeme za slova chvály, moc nás to těší. Bylo to jednoduše skvělé a a i v nelehké době, byť přes spoustu nástrah, se akce skvěle vydařila. Jste skvělá parta lidí a takto pozitivně naladěným lidem je radost hrátz :-) . Atmosféra byla úžasná i na svatebním obřadu. Moc jsme si to u Vás užili.

Děkujeme moc, přejeme Vám hodně štěstí a doufám, že se brzy uvidíme :-)

David & Lenka Holečkovi

Děkujeme Vám za vynikající doprovod po celý večer na naší svatební hostině. Dále za milý přístup, domluvu a skvělé moderování celého večera. Všem vřele doporučujeme :)

Marco - FANTASY music

Děkujeme také, rádo se stalo. Byl to moc příjemný večer a super akce. Děkujeme za pozvání a přejeme vše nej

Kamila

Skvělé vystoupení!

Marco - FANTASY music

Děkujeme :-)

Šecovi

Výborná kapela, která udělala naši svatebni party nezapomenutelnou

Marco - FANTASY music

Děkujeme, byl to super večer. Jste skvělá parta lidí, co se umí bavit. Hrálo se nám skvěle

Křížkovi

Kapelu na naši svatbu jsme vybírali opravdu dlouho... Jsme moc rádi, že volba nakonec padla na vás! Hráli jste skvěle! Děkujeme. :)

Marco - FANTASY music:

Moc děkujeme. Moc vzpomínáme na super akci i souznění životních postojů. Ať se Vám daří a zastavte se někdy u nás. Vždy Vás rádi uvidíme

Jan Dejdar

Fantasy music nám hráli na svatbě, a byli skvělí! Rychlá a bezproblémová komunikace, moc milí lidé a neuvěřitelně široký repertoár. Doporučujeme! :)

Marco - FANTASY music:

Děěkujeme a jsme moc rádi, že se Vám naše hudba líbila. To je naším hlavním cílem. Přejeme hodně štěstí na Vaší společné cestě životem :-)

Špálovi

Hrali nam na svatbe a za nas i za ostatni hoste muzeme jen doporucit. Vsem se moc libilo. Zpivaji dokonale, siroky repertoar. Proste po vsech strankach dokonalost. Skvele jsme si s vami nas den uzili. A az se bude opet slavit neco velkeho,Tak jedine s Vami ❤️ Za vse Vam moc moc dekujeme

Marco - FANTASY music:

Moc děkujeme za milá slova. Vždy nás moc potěší, že naše práce má smysl, že se Vám naše hudba líbí. Rádi Vám budeme kdykoli k dispozici. Ať se Vám daří.

Lenka Modrá
Dobrý den, slyšela jsem Vás na jedný svatbě. Jste skvělá skupina, moc se mi líbíte jako lidi i váš repertoár. Ráda bych si Vás pozvala na svou svatbu příští rok v dubnu. Šlo by to? Kolik by nás to stálo? Lenka Modrá
Zadražilovi

Pro kapelu Fantasy music jsme se rozhodli na základě řady pozitivních recenzí a rozhodně nelitujeme. Bylo to prostě skvělé, všichni hosté si kapelu moc chválili a svatbu si i díky ní parádně užili. Proto ještě jednou moc děkujeme kapele Fantasy music - především za odzbrojující zpěv paní zpěvačky Elišky a skvělý hudební i slovní doprovod pana Marka. Zadražilovi z Telče 

Marco - FANTASY music:

Milí přátelé,

děkujeme za Vaše milá slova, velmi nás to těší. Byli jsme u Vás moc rádi. Krásný zážitek i pro nás. Zdravíme do Telče a ať Vám to klape :-)

Zuz a Dan Schreiberovi

Naprosto úžasná práce! Marek a Eliška mají opravdu talent a na celé svatbě nebyl jediný člověk, který by si je nepochvaloval.

Doporučujeme každému, kdo hledá podobnou kapelu. 

Marco - FANTASY music:

Děkujeme, Dane a Zuzko, moc nás Vaše pochvala těší. Bylo nám u Vás na Hané moc dobře. Přejeme Vám na Vaší společné cestě životem hodně štěstí a doufáme, že někdy potkáme :-)

12 3 4 >>|