Jakub a Klára z Moravy

Musíme říct, že lepší kapelu na svatbu jsme si nemohli vybrat. Od příjezdu úsměv na tváři, pohodová a příjemná nálada. O tom, že kapela hraje neskutečně dobře, se ani nemusíme zmiňovat. S tak širokým repertoárem se zavděčí opravdu každému svatebčanovi. Pomohla nám i odmoderovat svatební hry a vykouzlila nám tak neskutečnou atmosféru. Děkujeme, že jste přijeli z takové dálky až k nám!

Marco - FANTASY music

Děkujeme, Jakube a Kláro, za Vaše milá slova a jsem moc rádi, že se Vám naše hudba líbila. Byla to opravdu super akce a i nám se u Vás moc líbilo. ¨Tak milým lidem jako jste Vy se hraje úplně "samo".
P.S. Děkujeme za "Sabáčkovicu" :- :-)

Roman a Marťa

Kapela nám zahrála na naší svatbě, úkol zněl jasně: máme rádi spíše rock a rockové balady, určití čeští inerpreti nesmějí projet za žádných okolností. Úkol byl splněn do puntíku, sami bychom repertoár nevybrali lépe. Hráli tak skvěle, že některá vybrnkávaná sóla a zpěv mě mátli, zda to není playback - nebyl. Jsem spíše náročnější posluchač, ale to co předvedli byl zkrátka luxus. MOC Děkujeme a můžeme jen doporučit

Marco - FANTASY music

Zdravíme, Martino a Romane,
moc děkujeme a jsme moc rádi, že jsme se mohli stát součástí Vašeho svatebního dne a že jsme navíc přispěli k Vaší dobré zábavě. Vždy se snažíme  splnit našim zákazníkům vše, co je v našich silách, a to i co do repertoáru. Jsme moc rádi, že se nám to podařilo i ve Vašem případě. Navíc na místě byla skvělá parta lidí, takže to se pak krásně pracuje.
Děkujeme, přejeme Vám hodně štěstí a doufáme, že se brzy potkáme :-)

Eliška a Leoš

Už jako novomanželé vám chceme poděkovat za velmi kvalitní hudební výkon, díky kterému probíhala zábava na naší svatbě ve velkém stylu. Obdivuhodně jste dokázali s krátkými pauzami hrát skoro 8 hodin, přičemž výběr skladeb gradoval dle našeho gusta. Závěrečné 2 hodiny, kdy jste dokázali zahrát široký repertoár od Tří Sester, Rammsteinů až po Iron Maiden byly strhující! Myslím, že by hosté byli schopni tancovat ještě další 3 hodiny :D Ať se vám daří! E + L

Marco - FANTASY music

Milá Eliško a Leoši,

děkujeme za Vaše milá slova a jsem moc rádi, že jsme mohli být součástí Vašeho skvělého svatebního dne. I nám se u Vás moc líbilo. Jste skvělá parta lidí, co se umí bavit a hrát vám byla prostě radost. O to více, když se Vaše svatba odvíjela v rytmu rocku a metalu :-) . I my tuto muziku máme rádi. Bylo to skvělé. Moc děkujeme za pozvání a doufám, že jsme se neviděli naposledy :-). Hodně štěstí na Vaší společné cestě životem

Ondřej a Michaela

Děkujeme velice za perfektní umělecký výkon na naší svatbě. Neuvěřitelně široký repertoár, kteří naši kamarádi dokázali svými požadavky ještě rozšířit a vy jste se to vždy zvládli výborně! Od všech svatebních hostů jsme slyšeli pouze chválu a velmi pozitivní ohlasy. Ještě jednou díky za Váš výkon a nasazení.

Marco - FANTASY music

Děkujeme a jsme moc rádi, že se Vám naše hudba líbí. Vždy je naším cílem vyhovět co nejširšímu spektru našich posluchačů, proto máme repertoár obsáhlý. Jsme rádi, že můžeme (nejen) repertoárově obsáhnout všechna přání Vás, našich posluchačů, klientů, příznivců :-)

Věrka

Úžasná kapela. Plná energie, krásné hlasy. No prostě super. Přeji Vám moc ať vám to pořád takhle krásně zpívá. Jen a jen ty krásné dny plné radosti co umíte lidem dát. Moc děkuji.

Marco - FANTASY music

Děkujeme. Jsme moc rádi :-)

Novomanželé Šťastní

Krásná hudba, velký výběr písniček. Byli jsme maximálně spokojeni. Děkujeme, že jste byli součástí našeho svatebního dne. Bylo to úžasné. Zdravíme z Vesce

Marco - FANTASY music

Moc děkujeme za milé hodnocení. Bylo to super a děkujeme za pozvání do vašeho úžasného místa :)

Novomanželata Faltusovi

FANTASTICKÁ kapela, no prostě s takovým jménem nemohou býti jinačí :) Skvělá hudba, skvělý zpěv, výborná volba skladeb. Všem svatebčanům padla do noty a kudy chodili tudy chválii. Na závěr není jiná altermativa něžli je vřele doporučit. Móooooc DĚKUJEME!!!

Marco - FANTASY music

Děkujeme a jsme rádi, že se Vám naše hudba líbí. Too je vždy naší největší odměnou za naši práci. Ať se Vám daří :-)

Libuše Němcová

Byli jsme velmi nadšeni hudební produkcí, která nám dokonale zpříjemnila narozeninový večer. Kapela se trefila stylem hudby, kapelník Marek a zpěvačka Eliška podali skvělý výkon. Děkujeme a doporučujeme.

Marco - FANTASY music

Zdravíme, Libuše, děkujeme za milá slova. Bylo to skvělé setkání, jste skvělá parta lidí a bylo nám velkým potěšením hudebně doprovodit Váš narozeninový večer. Bylo nám u Vás velmi příjemně, ostatně jako vždy na jižní Moravě.
Mějte se moc hezky a hozdě zdraví k Vašemu životnímu jubileu

Jana Galašová

Obrovské díky za nádherné hudební vystoupení na narozeninové oslavě. Kapela byla pro oslavenkyni jedním z překvapení a naprosto se trefila do vytvoření úžasné atmosféry večera, roztančila k tanci i moji 94. letou babičku. Jste prostě skvělí, děkujeme.

Marco - FANTASY music

Milá Jano, děkujeme Vám za Vaše milá slova. Jsme moc rádi, že jsme mohli přespět k Vašemu fantastickému večeru. Byla to úžasná atmosféra.
I my musíme smeknout před Vaším nápadem a geniální organizací a tím, co vše a jakým způsobem jste pro oslavence připravili. Bylo to jedním slovem SKVĚLÉ!!!
Přejeme Vám i celé Vaší rodině vše dobré a rádi se s Vámi zase někdy potkáme.

Kateřina Pojmanová a Pavel Pojman

Kapela, co umí rozproudit atmošku. Za nás novomanžele i za hosty Vám chci moc poděkovat, že jste byli součástí našeho velkého dne - opravdu samá chvála ze všech stran ;) jste SKVĚLÍ, jen tak dál!! K+P Pojmanovi, 15.10.

Marco - FANTASY music

Milí Katko a Pavle, moc děkujeme, bylo nám velkým potěšením stát se součástí Vašeho velkého dne. A jsem moc rádi, že se Vám naše hudba líbila. To je vždy naším hlavním cílem a naší největší odměnou. Ať se Vám daří.

12 3 4 >>|