Blog

Od oltáře po večerní svatební párty: Jak zorganizovat nezapomenutelnou svatbu

29.5.2023

Svatba je jedním z nejdůležitějších okamžiků v životě a zároveň také událostí plnou radosti, lásky a oslav. Od samotného obřadu až po večerní svatební párty, každá část svatebního dne má své specifické požadavky a potřeby. V tomto článku se podíváme na to, jak zorganizovat nezapomenutelnou svatbu, která bude dokonalá od oltáře až po večerní oslavu s živou hudbou a kapelou na svatbu.

Jak správně vybrat kapelu na svatbu

13.4.2021

Svatba je velká událost v životě každého člověka. Vyžaduje spoustu příprav, času, energie a samozřejmě i finančních prostředků. Neoddělitelnou součástí každého svatebního dne je také živá hudba na svatbu. Jak ji ale správně vybrat a nešlápnout vedle? Jak rozeznat v záplavě internetové nabídky tu opravdu dobrou? V tomto článku Vám poradíme, podle jakých indicií postupovat při výběru a rozhodování. Zároveň se dovíte, jak tyto parametry splňuje naše kapela na svatbu.

Doba covidová ANEB Naše kapela v době koronaviru II.

6.1.2021

Doba a situace u nás a potažmo v celém světě je složitá a neradostná. To se dotýká více či méně každého z nás. Co dělá v této době naše živá hudba?

Velká ztráta

17.11.2020

16.11.2020 ve večerních hodinách odešel do jiné dimenze věčného rock´n´rollu náš dlouholetý člen, kolega, parťák a především kamarád Aleš Jáša Zapletal. Opustil nás po dlouhé nemoci, se kterou se rval do posledního dechu, ale bohužel tento boj prohrál.  
                                            

Naše kapela v době koronavirové krize

1.11.2020

Vážení a milí příznivci našeho bandu,

v této složité době samozřejmě i my jsme museli přerušit naši činnost. Moc nás to mrzí, ale taková je bohužel situace.

Spustili jsme nové webové stránky

13.8.2020

Stejně tak jako se neustále vyvíjí naše hudba, i naše webové stránky jsme pro Vás vylepšili, zmodernizovali, zpřehlednili a také zjednodušili. Libí se Vám? Budeme rádi, když nám napíšete své dojmy a komentáře. Pro Vaše vzkazy jsme pro Vás vylepšili též sekci Řekli o nás

Těšíme se na Vaše názory. Vaše FANTASY music - kapela na svatbu, ples, firemní večírek a další společenské akce

1