Blog

Bez tomboly není ples

21.11.2023

Pokud plánujete uspořádat ples - ať už se jedná o ples firemní, maturitní, reprezentační, městský nebo třeba ples místní organizace, neměli byste zapomenout na jednu z nejdůležitějších součástí - tombolu. Tombola je tradiční hra, která zaručí zábavu a napětí pro všechny hosty. A co je ještě lepší, můžete ji využít i k propagaci vašich partnerů, sponzorů, nebo vlastních produktů a služeb. Naví tombola vám je schopna přinést do rozpočtu solidní finanční částku, ze které poté lze hradit náklady spojené s plesem jako třeba pronájem prostor, kapelu, a další.

V tomto článku vám poradíme, jak připravit úspěšnou tombolu na váš ples, na co si dát pozor, a jak ji propojit s další nezbytnou ingrediencí - kapelou na ples.

Papírové losy do plesové tomboly smotané do ruličky a převázané oranžovou gumičkou

Kapela na ples: jak najít tu správnou a neudělat při jejím výběru chybu

31.10.2023

Ples je jednou z nejvýznamnějších společenských událostí roku. Ať už jde o maturitní, firemní nebo charitativní ples, všichni si přejeme, aby byl nezapomenutelný a zábavný. A k tomu neodmyslitelně patří i hudba. Jak ale vybrat tu pravou kapelu na ples, která splní naše očekávání a zaujme hosty? V tomto článku vám poradíme, na co se zaměřit při výběru kapely na ples a jak najít tu, která vám zajistí skvělou atmosféru a spokojenost. Pojďme se na to tedy společně podívat.

Kapela FANTASY music na podiu při vystoupení na plese a tančící lidé na tanečním parketě

Pojďme na ples! Stručný průvodce touto společenskou událostí

22.10.2023

Plesy jsou jednou z nejzábavnějších společenských událostí. Nabízejí kombinaci tance, hudby a dobré společnosti. Jsou také skvělou příležitostí k seznámení s novými lidmi, užít si zábavu a k rozvoji svých dovedností. Pro ty, kteří se na takový večer chystají třeba poprvé, to může být zážitek plný očekávání, ale i stresu. Co to tedy ples vlastně je, jak se na něj připravit a co od něj očekávat? To vše se dovíte v tomto článku.

Taneční sál z vrchního pohledu, ve kterém tančí taneční páry na reprezentačním plese v doprovodu kapely na ples

 

12 tipů, jak uspořádat perfektní firemní večírek

19.9.2023

Chcete udělat dojem na své kolegy, nadřízené nebo obchodní partnery, navázat nové kontakty nebo jen poděkovat zaměstnancům, kolegům, obchodním partnerům za spolupráci? Není nic lepšího než uspořádat nezapomenutelný firemní večírek. Ale jak toho dosáhnout, když máte omezený rozpočet, čas nebo prostor. Navíc třeba nemáte s pořádáním takovéto akce žádné zkušenosti, nevíte, co je vše potřeba a kde začít. Nebojte se, máme pro vás 12 tipů, jak uspořádat firemní večírek, který bude stát za to.

Detail na sklenky s aperitivem připíjející na zdraví na oslavě

Tematické dekorace na svatbě: Jak vytvořit dokonalý svatební obřad a svatební den

7.9.2023

Svatební dekorace jsou důležitou součástí nejen každého svatebního obřadu, ale také celého svatebního dne. Pomáhají vytvořit atmosféru a dodají svatbě jedinečný a neopakovatelný styl. Tematické dekorace na svatbě jsou skvělým způsobem, jak přidat osobitý dotek a zajistit, aby vaše svatba byla nezapomenutelná. V tomto článku se zaměříme na to, jak vytvořit dokonalou svatbu pomocí těchto dekorací.

Dýně s poděkováním jako podzimní svatební dekorace

7 způsobů, jak zabavit hosty na Vaší svatbě

8.8.2023

Vaše svatba je jedním z nejdůležitějších a nejvíce vzrušujících okamžiků vašeho života. Chcete, aby všechno proběhlo hladce a aby si vaši hosté užili nezapomenutelný zážitek. Jak ale zajistit, aby vaše svatba byla plná radosti, smíchu a tance pro všechny? Jistým způsobem, jak toho dosáhnout, je zajistit, aby vaši hosté byli dobře zabaveni po celou dobu. V tomto článku vám přínášíme důležité tipy na to, jak skvěle zabavit hosty na Vaší svatební párty

Novomanželé na svatbě hrají svatební hru Novomanželský kvíz

 

Kapela na svatbu - skvělá volba nebo drahé řešení zábavy?

11.7.2023

Kapela na svatbu je volbou, kterou mnozí považují za dražší, ale je bezpochyby nepostradatelnou složkou Vaší svatby. Zatímco DJ může nabídnout pouze přehrávání hudby, kapela přináší do vaší svatby autentičnost a živé vystoupení, které nelze nahradit. V tomto článku se podíváme na důvody, proč je kapela na svatbu skvělou volbou a proč se na ní nevyplatí šetřit. Od jedinečné atmosféry a interakce s hosty po kvalitu výkonu, kapela vytváří neopakovatelné a nezapomenutelné zážitky. Přečtěte si více o tom, jak kapela na svatbu může přinést nezaměnitelný hudební zážitek, který vaše svatební hosty nadchne.

Kapela na svatbu ve společném fotu s rekvizitami

Svatební hry: Jsou neodmyslitelnou součástí svatby?

1.7.2023

Svatební hry jsou jedním z nezapomenutelných prvků, které přispívají k veselí a radosti na svatebním dni. Jsou svatební hry vhodné pro každou svatbu? V tomto článku se budeme zabývat otázkou, zda a kdy je dobré zařadit hry do programu. Přečtěte si také, jak můžete svatební hry přizpůsobit svému vlastnímu stylu, preferencím nevěsty a ženicha, svatebním hostům a celkové náladě na svatbě.

Novomanželský pár hrající svatební hru Kvíz - zvedající boty jako odpovědi na otázky

Svatební párty venku nebo ve vnitřních prostorách? Obojí má své PRO a PROTI

20.6.2023

Svatební den je jedním z nejvýznamnějších a nejvíce památných okamžiků v životě každého páru. Při plánování svatební oslavy je jedním z důležitých rozhodnutí volba mezi venkovními a vnitřními prostorami. Obě možnosti mají své výhody a nevýhody, a proto je důležité zvážit různé faktory při rozhodování. V tomto článku se podíváme na klíčové aspekty, které vám pomohou vybrat tu správnou možnost pro vaši svatební párty.

svatební párty venku

10 nejčastějších chyb při pořádání svatby a jak se jim vyhnout

6.6.2023

Plánování a pořádání svatby je vzrušující, ale také náročný úkol. Každý sní o dokonalém dni plném lásky a radosti. Bohužel, někdy se objeví chyby, které mohou zkomplikovat situaci a způsobit zbytečný stres. V tomto článku se podíváme na 10 nejčastějších chyb, které lidé dělají při organizaci svatby, a poskytneme vám užitečné tipy, jak se jim vyhnout.

12