Spolupracujeme

Na Vaši akci Vám naše kapela ráda doporučí naše kolegy ze všech uměleckých oborů. S těmito tělesy, firmami či jednotlivci spolupracujeme k naprosté spokojenosti. Jedná se o přední profesionály v oboru s bohatými zkušenostmi. Pokud potřebujete na Vaší akci doplnit naši hudební produkci o vystoupení dalších umělců nebo dodavatelů, neváhejte nás kontaktovat a my Vám vše rádi zajistíme.

Svatby s Klárou

Klára Pecháčková - plánování, organizace a koordinace svateb

Svatební koordinátorka Klára pózující s kyticí u svatebních dekorací

Klára je skvělá svatební koordinátorka, na kterou se vždy můžete spolehnout. Provede vás vaší svatbou od začátku do konce. Od prvotního plánování, první osobní schůzky, prohlídky svatebního místa přes organizaci svatebních příprav, kooperaci s dodavateli až po samotnou koordinaci svatebního dne. To vše s věčným úsměvem na tváři a profesionálním přístupem. Klára a její tým jsou vždy tam, kde mají být a kde je jich třeba tak, aby vaše svatba proběhla bez stresu, v klidu a bez starostí, navíc s úsměvem a láskou. Klára svou práci miluje stejně jako naše kapela, a proto s ní úzce spolupracujeme.

Více na svatby-party-oslavy.cz nebo na Facebooku či Instagramu

 

Moderátor

Moderátor Ondra Pokorný sedící na židli před pozadím

Moderování plesů, módních přehlídek, reklamních a firemních akcí, eventů, kontraktačních dnů, zábavných programů, městských oslav, majálesů, městských kulturních akcí a dalších. Zkrátka všech akcí, kde může moderátor doplnit naši kapelu.
Disponuje vlastním vybavením, profesionálním přístupem, mimořádnou schopností reagovat a improvizovat, flexibilitou, inteligentním humorem a empatií. Samozřejmostí je vlastní doprava po celé ČR a příznivá cena. Dejte vaší akci ještě více noblesy s profesionálním moderátorem!

 

Kouzelník

Iluzionista pózující s kartami při kouzlení

Pronikněte do světa magie a kouzel! Čeká Vás skutečná a opravdová profesionální kouzelnická show, na kterou budete jěště dlouho vzpomínat. Magie, mikromagie u stolů mezi hosty i vrcholné číslo - levitace kohokoli z davu, například oslavence, který skutečně létá! Neopakovatelný zážitek z vystoupení, které vás ohromí a zároveň výborně pobaví!

 

Taneční skupiny

Na Váš ples, svatbu či firemní akci zajistíme taneční skupiny různých stylů, od klasických tanců přes latinu, současné rytmy až po specifická taneční vystoupení. Zajistíme taneční skupiny na plesová předtančení i na samostatná vystoupení.

 

Barmanská show

Skvělá podívaná na vystoupení barmanů profesionálů, kteří své umění dokonale ovládají, je vhodným zpestřením jakékoli akce. Kromě skvělého vizuálního zážitku, kdy Vám barmani předvedou velkolepou barmanskou show, můžete zároveň ochutnat ty nejlepší koktejly všech druhů. Vše zajistíme.

 

Cimbálová muzika

V našich možnostech je i zajištění stylového vystoupení našich kolegů hudebníků v krojích se stylovými hudebními nástroji. Okoření Vaši akci ve stylu lidového tónu. Společně si můžete zazpívat u vínečka lidové písničky a sledovat umění muzikantů tohoto typu. Vhodné je zejména doplnění naší živé hudby.

 

Dechová hudba

Zejména na veřejné společenské akce, ale i jiné, zajistíme dechovou hudbu nejvyšší kvality buď jako samostatné vystoupení nebo jako kombinaci s vystoupením naší kapely.

 

Bubenická show

Víření afrických bubnů, divoké rytmy, stylové kostýmy a velkolepá africká taneční show. To vše můžete vidět v jednom. Skupina skvělých bubeníků a tanečníků vás ohromí!

 

Striptýzová show

Jako zlatou třešničku na dortu např. na Vaší firemní akci rádi zajistíme striptérskou show pro pobavení všech Vašich hostů. Spolupracujeme s profesionály v oboru.

 

Objednat kapelu