Spolupracujeme

Na Vaši akci Vám naše kapela ráda doporučí naše kolegy ze všech uměleckých oborů. S těmito tělesy, firmami či jednotlivci naše hudební skupina spolupracuje k naprosté spokojenosti. Jedná se o přední profesionály v oboru s bohatými zkušenostmi. Pokud potřebujete na Vaší akci doplnit naši hudební produkci o vystoupení dalších umělců, neváhejte nás kontaktovat a my Vám vše rádi zajistíme.

Svatební a dekorační agentura SAYES

Svatební a dekorační agentura Sayes Vám připraví Váš svatební den, tak abyste ho měli spojený pouze s příjemnými zážitky, vzpomínkami a pocity. S námi se budete cítit jako princezna a princ, nikoliv jako vystresovaní svatební dělníci. Na každou svatbu nahlížíme čerstvě a s nápadem, tak aby se novomanželé i hosté bavili a cítili dobře.

Více na www.sayes.cz nebo na Facebooku

Moderátor Ondra Pokorný

Moderování plesů, módních přehlídek, reklamních a firemních akcí, eventů, kontraktačních dnů, zábavných programů, městských oslav, majálesů …

Pokud hledáte na Vaši akci jakéhokoli typu moderátora, Ondra Pokorný je tím správným tipem.

Disponuje vlastním vybavením, profesionálním přístupem, mimořádnou schopností reagovat a improvizovat, flexibilitou, inteligentním humorem a empatií.

Samozřejmostí je vlastní doprava po celé ČR a příznivá cena. 

Skupina FANTASY music spolupracuje s tímto moderátorem pravidelně na akcích jako jsou maturitní plesy, firemní V.I.P akce, výroční akce aj., a to k naprosté spokojenosti.

Více na www.ondrapokorny.cz

Moravia Quintet

Potřebujete navodit slavnostní atmosféru při Vašem firemním večírku, rautu, reprezentačním plese či slavnostním svatebním obědě, přípitku apod.? Moravia Quintet je tou správnou volbou. Soubor patří mezi špičky ve svém oboru v České republice.

Všichni jeho členové jsou sólisty a významnými hráči Moravské filharmonie Olomouc. Podílí se na nahrávkách pro rozhlas a televizi i na natáčení skladeb na cd doma i v zahraničí. S orchestrem MFO absolvovali mnoho koncertních turné v Německu, Nizozemsku, Francii, Španělsku, Švýcarsku, Rakousku, Irsku, Itálii, na Kypru, v Honk Kongu, Číně a Japonsku.Většina hráčů souboru zároveň působí na konzervatořích a základních uměleckých školách, kde jsou uznávanými pedagogy a významě se také podílí na hudebním vzdělávání mládeže prostřednictvím výchovných koncertů.S hudbou v podání souboru MORAVIA QUINTET – Dechového kvinteta Moravské filharmonie Olomouc bude Vaše společenská akce doplněna o nezapomenutelný zážitek z hudby jak klasické, tak i moderní.Kapela FANTASY music dlouhodobě spolupracuje s tímto skvělým souborem profesionálů na všech společenských akcích, kde vystupuje.

Více na www.moraviaquintet.cz

Kouzelník

V případě Vašeho zájmu zajistíme zpestření naší živé hudby vystoupením kouzelníka a iluzionisty. Čeká Vás skutečná a opravdová profesionální kouzelnická show, na kterou budete jěště dlouho vzpomínat.

Taneční skupiny

Na Váš ples, svatbu či firemní akci zajistíme taneční skupiny různých stylů, od klasických tanců přes latinu, současné rytmy až po specifická taneční vystoupení. Zajistíme taneční skupiny na plesová předtančení i na samostatná vystoupení.

Barmanská show

Skvělá podívaná na vystoupení barmanů profesionálů, kteří své umění dokonale ovládají, je vhodným zpestřením jakékoli akce. Kromě skvělého vizuálního zážitku, kdy Vám barmani předvedou velkolepou barmanskou show, můžete zároveň ochutnat ty nejlepší koktejly všech druhů. Vše zajistíme.

Cimbálová muzika

V našich možnostech je i zajištění stylového vystoupení našich kolegů hudebníků v krojích se stylovými hudebními nástroji. Okoření Vaši akci ve stylu lidového tónu. Společně si můžete zazpívat u vínečka lidové písničky a sledovat umění muzikantů tohoto typu. Vhodné je zejména doplnění naší živé hudby o vystoupení tohoto typu.

Dechová hudba

Zejména na veřejné společenské akce, ale i jiné, zajistíme dechovou hudbu nejvyšší kvality buď jako samostatné vystoupení nebo jako kombinaci s vystoupením naší hudební skupiny.

Striptýzová show

Jako zlatou třešničku na dortu např. na Vaší firemní akci rádi zajistíme strptérskou show pro pobavení všech Vašich hostů. Spolupracujeme s profesionály v oboru.

Objednat kapelu