Živá hudba je nedílnou součástí každé správné společenské akce. Okoření zábavu, pobaví slovem i hudbou, zvedne náladu a a správným a nenásilným způsobem stmelí společnost. Živou hudbu zajistí ta správně a pečlivě vybraná kapela, hudební skupina.


Hudební skupina FANTASY music je tou správnou volbou. Jsme kapela, která Vám zajistí živou hudbu na všechny typy Vašich společenský akcí - jsme hudba na svatbu, ples, firemní večírek, rodinnou oslavu, maturitní ples, reprezentační ples, výročí, městské kulturní akce, kongres apod.

Skvěle Vás pobavíme hudbou i slovem. Naše živá hudba je dokonale doplněna neuvěřitelnou světelnou a estrádní show s převleky a imitacemi našich a zahraničních umělců. Hrajeme na několik hudebních nástrojů a jsme velice variabilní. V neuvěřitelně širokém repertoáru naší kapely, který obsahuje přes 1000 hitů všech žánrů, si každý přijde na své.

Hledáte hudební skupinu, která by dokonale pobavila hudbou i slovem, předvedla estrádní show a splnila Vám takřka jakékoli hudební přání? Již nemusíte! Kapela FANTASY music je ta správná živá hudba pro všechny typy Vašich akcí.

Objednat kapelu