Zorganizujeme Karaoke show pro všechny generace, a to jak v rámci naši hudební produkce, tak jako samostatnou show na Vaši akci, na které naše hudební skupina nebude přímo vystupovat.

Co je Karaoke show?

Karaoke show je současný atraktivní a žádaný program na Vaší svatbě, narozeninách, firemním večírku, party atd., zkrátka všude, kde se chcete navzájem pobavit a vyzkoušet si svoje pěvecké umění. Obdobu této zábavné show znáte jako televizní pořady DO-RE-MI a CARUSOŠOU. Karaoke je tedy zpívání českých, slovenských i zahraničních písniček na hudební základy.

Pojďte se bavit, staňte se na chvíli Vaším oblíbeným zpěvákem a zazpívejte si Vaší oblíbenou píseň. Zpívá každý - od malých dětí až po seniory. V naší karaoke nabídce naleznete nepřeberné množství skladeb různých žánrů, zpěváků a hudebních skupin.

Uspokojíme dospělé i dětské publikum. Na Vaše přání sestavíme různé karaoke bloky. Pokud chcete na Vaší narozeninovou nebo svatební oslavu, firemní akci či jakoukoliv párty dlouho vzpomínat, veřte, že karaoke show je skutečně tou pravou nezapomenutelnou zábavou.

Jak karaoke probíhá?

1. Karaoke show v rámci vystoupení

Jedná se o KARAOKE show v rámci vystoupení naší hudební skupiny jako samostatný blok

Naše hudební skupina hraje živou hudbu a probíhá klasická hudební zábava s kapelou. V okamžiku, kdy se objeví zájemci o zpěv, následuje KARAOKE show.

V SEZNAMU KARAOKE SKLADEB si vyberete Vaši oblíbenou skladbu, kterou Vám pustíme. Uslyšíte nezpívanou verzi. Na obrazovce běží písňový text, ke kterému hraje hudební doprovod a zájemci zkouší do mikrofonu své pěvecké umění.

Text se v okamžiku, kdy se má začít zpívat, zabarvuje, aby zpěvák správně rozeznal nástupy či naopak pauzy atd...

2. Karaoke jako samostatná show

Jedná se o samostatnou show na akci, kde naše hudební skupina nevystupuje.

Na Vaši akci přijede jeden ze členů našeho hudebního tělesa. Začátek show patří diskotéce, při kterých účastníci akce konzumují lahodné pokrmy a doplňují hladinku alkoholu, prostě ladí formu pro pozdější pěvecké nebo taneční výkony.

Když se akce pomalu rozbíhá, začínají si první odvážlivci vybírat karaoke skladby a dochází k prvním pěveckým projevům. Pokud se zrovna nezpívají karaoke skladby, probíhá diskotéka podle vkusu přítomných, případně písně na přání. K poslechu či tanci jsou reprodukovány písně všech žánrů od lidovek přes skladby 60. a 70. let, nejoblíbenějších 80.-90.let až po současnou muziku.

Takto probíhá program po celou dobu, kdy se střídají karaoke skladby s diskotékou k poslechu popř. k tanci až do úplného vyčerpání. A pokud náhodou ještě přítomní nemají dost, DJ se postará svými tanečními skladbami a mixy o Váš nezapomenutelný taneční zážitek.

Naše nabídka disponuje několika stovkami karaoke skladeb. Jejich kompletní seznam si můžete stáhnout ZDE