Je začátek roku 2022. Čas, kdy má být v plném proudu plesová sezona. Bohužel stejně tak jako loni, i letos to prozatím vypadá, že z plesů nezbyde nic. Akce jsou rušeny v důsledku situace s Covidem a naše kapela na ples opět stojí. Samozřejmě, že nás to netěší, byli bychom mnohem raději, kdybychom mohli naši živou hudbu předávat dál a bavit Vás, ale nikdo z nás s tím bohužel nic neudělá.
Protože aktuální fotodokumentace tedy logicky nemáme, když nehrajeme, rozhodli jsme se, stejně tak jako tomu bylo v odstávce loni, kdy naše hudba na reprezentační ples nehrála v sezoně ani jednou, že si zavzpomínáme na svatební sezonu. Tedy na letní období, kdy naše kapela na svatbu brázdila po vlasti české a rozdávala Vám radost, zábavu a hlavně muziku. Takže zde je foto výběr z této sezony.
I letos tomu, alespoň v to doufáme, tak bude, v letních měsících nás čeká spousta svateb, nicméně my jsme optimisté a pořád věříme, že i do konce plesové sezony se nějaké z nasmlouvaných plesů ještě uskuteční a že Vám naše kapela na ples bude moci zahrát. Těšíme se na to :-)

https://www.fantasymusic.cz/cs/kapela-na-svatbu

https://www.fantasymusic.cz/cs/kapela-na-ples

https://www.fantasymusic.cz/cs/ziva-hudba