Další akcí našeho víkendového hudebního putování byla živá hudba na svatbu a hudba na svatební obřad v našem podání v penzionu Nový Rybník v Obořišti u Dobříše.

Po našem vystoupení o den dříve v Předboji u Prahy jsme přespali ve Zdibech, ráno vstali a přejeli přes Prahu na místo určení. Zde naše hudba na svatební obřad zahrála nejprve svatební obřad. V romantickém prostředí na louce u rybníčku zazněly v našem podání skladby, které si novomanželé sami předem vybrali a my jim je na jejich přání zpracovali. Atmosféra byla úžasná, počasí luxusní a vše podtrhovalo nádherné prostředí stylového penzionu.


Po tom, co jsme absolvovali hudbu na svatební obřad, jsme měli pauzu na přemístění a přestavění aparatury, oběd a trochu oddychu před hlavní svatební párty. Dali jsme si něco k snědku, popovídali s personálem, fotografy a kameramany, a to už se blížil náš čas. Takže převléknout a v 18 hodin začala naše kapela na svatbu velkolepou svatební párty.
A párty to byla opravdu velká. Hrály se všechny hudební styly a ve všech jazycích. Akce to byla dlouhá a naše kapela na svatbu byla neúnavná.
Nakonec se svatební hosté přece jen unavili, tak jsme naši živou hudbu po dohodě s novomanželi ukončili, pobalili nástroje a vydali se na 200 km dlouhou cestu zpět.
Domů jsme přijeli až za ranního kuropění a za světla, unaveni z náročného hudebního víkendu, ale spokojeni s pocitem, že se dílo podařilo.

Děkujeme novomanželům za pozvání a přejeme jim na jejich společné cestě životem vše nej.

https://www.fantasymusic.cz/cs/ziva-hudba-na-svatebni-obrad