Živá hudba na svatební obřad

Svatební obřad je bezpochyby tou nejslavnostnější chvílí celého svatebního dne. Dá se říci, že je také jedním z nejdůležitějších okamžiků v životě novomanželů. K navození té správné slavnostní atmosféry je třeba spousty atributů. Jedním z nich je také živá hudba na svatební obřad.

Jsme kapela, která zajistí také hudbu na svatební obřad. Doprovodíme orchestrálně a decentně Vaši slavnostní chvíli živě na klavír, kytaru, housle nebo saxofon a dotvoříme tím Váš dojemný zážitek ze slavnosti. Připravíme a zahrajeme oblíbené skladby na Vaše přání k jednotlivým částem svatebního obřadu, jako jsou příchod ženicha a nevěsty, polibky, podpisy svědků, gratulace apod. Jsme Vaše živá hudba na svatební obřad.

Připravíme a sestavíme ve spolupráci s Vámi hudbu na svatební obřad „na míru“. Vaši významnou chvíli doprovodíme buď tradičními svatebními skladbami nebo hudbou, kterou máte rádi, která je pro Vás důležitá, symbolická nebo která Vás novomanžele spojuje. Jednotlivé skladby na Vaše přání pro Vás jako hudba na svatební obřad rádi nacvičíme. 

Přejete si, abychom Vám zahráli na Vašem svatebním obřadě a zároveň na Vaší večerní svatební párty? Žádný problém! Nechte si Váš svatební den od A do Z doprovodit naší kapelou na svatbu.

Objednat kapelu