Luxusní apartmán s privátním wellness v Krkonoších

Přijeďte si užít krás Krkonoš a zároveň se nechte rozmazlovat luxusem! V zimě na lyže, po zbytek roku na kolo.
Po náročném dni na svazích se nechte hýčkat v luxusním privátním wellness, vyzkoušejte golfový simulátor.
Sportovní vybavení si odložte do soukromého sklepa hned vedle apartmánu.
Připravena je pro Vás recepce a lobby bar.
Vůz pohodlně a bezpečně zaparkujte na soukromém parkovacím stání uvnitř objektu. 
Využijte luxusní wellness ubytování v Krkonoších

TIP:

Oslavte svůj svatební den s naší kapelou na svatbu a získejte od nás svatebním darem slevu 10 procent na pobyt v apartmánu v termínu dle vlastního výběru. V případě, že Vám zahrajeme na Vaší svatbě, předáme Vám darem voucher na uplatnění slevy. Váš luxusní pobyt v apartmánu můžete využít třeba jako Vaši romantickou svatební cestu či "pouze" jako aktivní dovolenou a s kompletním luxusním servisem.

Komfortní apartmán ve Vrchlabí

Nové luxusní dvoulůžkové apartmánové studio se nachází v bráně Krkonoš v malebném městečku Vrchlabí. Je součástí resortu a svými parametry čtyřhvězdičkového hotelu nabízí veškerý komfort pro Vaši relaxaci. Vybaveno je centrální rekuperací a podlahovým topením ovladatelným na dálku pro Vaše absolutní pohodlí. Dřevěná podlaha Kährs v kombinaci s masivním nábytkem z exotického indického palisandru dotváří příjemnou atmosféru Vašeho pobytu na horách. Samozřejmostí jsou smart TV a Wifi.Kuchyň z nadstandardních materiálů je vybavena moderními designovými spotřebiči. K dispozici je mikrovlnná trouba s grilem a funkcí pečení, kávovar Nespresso, topinkovač, stylová konvice atd. Samozřejmostí je lednice s mrazákem Electrolux.    
Taktéž v koupelně se sprchovým Vás čeká luxusní keramika a sanita od firmy Villeroy & Boch.
Pro Váš klidný spánek je apartmán vybaven venkovními žaluziemi s elektrickým ovládáním. Tímto je zaručeno též Vaše absolutní soukromí a nikým a ničím nerušená Vaše relaxace.
Apartmán se nachází v přízemí a přístup je plně bezbarierový.

K dispozici je soukromý sklep, který se nachází hned vedle apartmánu. Je zde prostor pro bezpečné uložení nejen Vašeho sporotovního vybavení, ale i Vašich zavazadel či dalších nepotřebných vecí, které si přejete odložit. Je vybaven elektrickým sušákem na boty, věšáky na lyže a zároveň je zde prostor pro Vaše elektrokola. Samozřejmostí jsou elektrické zásuvky  pro  jejich nabíjení.

Pro Váš vůz čeká v areálu resortu privátní parkovací stání, které je vyhrazenou jen a jen pro Vás. Nemůže se Vám tedy stát, že byste přijeli a neměli byste kde zaparkovat. Navíc celý areál je oplocen, takž Váš vůz bude v naprostém bezpečí. Vyhrazené  parkovací místo je samozřejmě v ceně Vašeho pobytu.

Relax v privátním wellness

Absolutní relax si můžete užít v privátním wellness (za poplatek) s vířivkou, finskou saunou, Kneippovým chodníkem, zážitkovou sprchou a relaxační místností, který se nachází v areálu resortu. Ve Vašem odpočinku se nenechte nikým jiným rušit a užijte si absolutní soukromí se sklenkou výborného vína ve vířivce, uvolněte napětí a uzdravte své tělo ve finské sauně.

Aktivity v Krkonoších

Apartmán se nachází v atraktivní lokalitě, která je jako stvořená pro výlety na lyžích, na kole nebo pěší túry. Krkonoše jsou protkané nepřeberným množstvím stezek, cyklotras a běžeckých tras, které lákají k výletům po celý rok.

Lyžování v Krkonoších

V bezprostřední blízkosti jsou Ski areál BUBÁKOV a Ski areál Herlíkovice. Do Špindlerova Mlýna dojedete autem za 10 minut. Dále jsou v okolí areály Černá Hora, Harrachov a další a další. V bezprostřední blízkosti se nachází půjčovna lyží a lyžařského vybavení a také půjčovna elektrokol.

Historické město Vrchlabí

Vrchlabí nabízí vše, co si jen dovedete představit při své dovolené na horách. Stylové historické náměstí, úzké uličky s původní horskou architekturou, zapadlé krámky  i velké obchody. Příjemná atmosféra městay láká k procházkám, posezení se sklenkou vína ve stylových hospůdkách.
Zároveň plná občanská vybavenost města nabízí Vaše bohaté kulturní a společenské vyžití po celou dobu Vaší dovolené.

Ceník ubytování:

Minimální délka pobytu je 2 noci.

2.ledna - 31. března
2 noci:         2.500,-/noc/apartmán
3-5 nocí       2.300,-/noc/apartmán
6 a více nocí 2.100,-/noc/apartmán

1. dubna - 30. června
2 noci           1.900,-/noc/apartmán
3-5 nocí        1.700,-/noc/apartmán 
6 a více nocí  1.400,-/noc/apartmán

1. července - 31. srpna
2 noci           2.500,-/noc/apartmán
3-5 nocí        2.300,-/noc/apartmán 
6 a více nocí  2.100,-/noc/apartmán

1. září - 30. listopadu
2 noci           2.000,-/noc/apartmán
3-5 nocí        1.800,-/noc/apartmán
6 a více nocí  1.600,-/noc/apartmán

1. prosince - 20. prosince
2 noci           2.500,-/noc/apartmán
3-5 nocí        2.300,-/noc/apartmán
6 a více nocí 2.100,-/noc/apartmán

Vánoční pobyt 20.12. - 26.12.
6 nocí   18.000,-/apartmán

Silvestrovský pobyt  27.12. - 2.1.
6 nocí  22.000,-/apartmán

Velikonoční pobyt:
3 noci 2.500,-/noc/apartmán

Adresa:
Horská 179
543 02 Vrchlabí

Pro rezervaci použijte náš kontaktní formulář


Rezervuj