První svatba letošní svatební sezony se odehrávala v námi oblíbeném kraji Jižní Moravy. V nádherném resortu hotelu VINICE** v Hnanicích u Znojma jsme zahráli jak na svatebním obřadu, tak na svatební party. Zajišťovali jsme také kompletní ozvučení celé akce ve spolupráci se svatební agenturou SAYES z Brna.

Mezinárodní česko - slovenská svatba s účastí hostů z Rakouska a Itálie byla tím nejlepším začátkem svatební sezony, jaký jsme si mohli přát. Naše produkce byla zahájena již v 15 hodin tím, že jsme zahráli na svatební obřadu. Poté jsme zajišťovali background music k obědu a od 18 hodin jsme působili jako kapela na svatební party.

Živou hudbu jsme kombinovali s diskotékou v našem podání, takže naše vystoupení bylo velmi variabilní. Zábava probíhala velmi spontánně, zazněly české a slovenské písně a došlo také na náš německý, rakouský a italský repertoár.

Domů jsme se vraceli až za denního světla, unaveni, ale s příjemným zážitkem ze setkání s milými lidmi a s pocitem dobře vykonané práce.

Děkujeme novomanželům za pozvání, personálu hotelu za perfektní servis, děvčatům ze svatební agentury SAYES za výbornou spolupráci a profesionální přístup.

http://www.fantasymusic.cz/cs/kapela-na-svatbu