Na jednu z dalších svateb jsme zajeli kousek od Sedlčan. V nádherném prostředí na samotě, v původním zrekonstruovaném mlýně proběhla ještě krásnější svatba.

Naše kapela na svatbu si své "nádobíčko" rozbalila venku na dvoře, takže svatební párty probíhala pod širým nebem. Živá hudba, dobrá zábava, perfektní domácí zmrzlina od pana "mlynáře", k tomu naše svatební hry a další doprovodný program.
Prostě super akce. Tedy až do doby, kdy se neočekávaně přihnala obrovská průtrž mračen. Naše kapela na svatbu zachraňovala improvizovaně nástroje a techniku před přívalovým deštěm. Vše ale dobře dopadlo, nástroje jsme přestěhovali do krásných stylových vnitřních prostor a zábava mohla pokračovat dále. A taky pokračovala. Hrálo se na přání a došlo i na naše repertoárové bigbítové "specialitky" :-).


Našli jsme zde i spoustu nových přátel, takže ač jsme domů přijeli opravdu až ráno a hodně unaveni, byli jsme moc spokojeni a ulehali jsme s pocitem smysluplně odvedené práce.


Při improvizovaném stěhování techniky naší hudby na svatbu se nám "podařilo" na místě nechat pár přepravních obalů, které nám samozřejmě při balení chyběly, ale byly uzamčeny v prostorách, kam jsme již v tu dobu neměli přístup. Vše se ale vyřešilo díky zásahu a ochotě novomanželů, kdy nám obaly druhý den vyzvedli a obratem poslali poštou. Děkujeme :-).

Hodně štěstí novomanželům.

https://www.fantasymusic.cz/cs/kapela-na-svatbu