Poslední prázdninovou sobotu jsme zahráli svatební obřad a svatební párty na Plzeňsku. V místě doslova prošpikovaném historií, ve městě Plasy. V prostorách unikátního kláštera naše hudba na svatební obřad nejprve hudebně doprovodila "našim" novomanželům jejich romantický svatební obřad. Ten se konal v historické klášterní kapli. Ve slavnostní chvíli jsme zahráli skladby, které si novomanželé sami vybrali. Emotivní okamžiky krásně doplňovala atmosféra samotné majestátní budovy s překrásnými malbami na stropech. Novomanželé vyslovili své ANO do ohromujících prostor samotné klášterní kaple.


Po svatebním obřadu se novomanželé věnovali focení. My jsme sbalili naši aparaturu a přemístili ji do neméně unikátních prostor historické restaurace u Rudolfa II. Zde se naše kapela na svatbu nachystala na večerní svatební párty.
Mezi našimi produkcemi jsme pak měli nějaký čas volno, takže jsme spolu se svatebními hosty zašli na exkurzi do místního pivovaru, který byl součástí kláštera. Zde jsme zdegustovali místní pivo, které zde má obnovenou tradici. Poté již pozdní oběd u svatebního stolu a zbyla nám ještě chvilka na odpočinek a přípravu. Došli jsme tedy na ubytování,m které nám novomanželé zajistili přímo nad restaurací, převlékli se do "civilu", neboť vzhledem k neskutečnému vedru se novomanželé a svatební hosté rozhodli odhodit konvence a slavnostní dress code vyměnit za pohodlné kraťasy a tričko. My se tomu samozřejmě přizpůsobili.


Úderem 19 hodiny naše živá hudba spustila hudbu na svatební párty. Začali jsme hrát ve venkovních prostorách a po 22. hodině se kvůli hluku přesunuli do prostor vnitřních. Během večera proběhly v našem podání snad všechny žánry. Hrálo se a zpívalo, bylo veselo a proběhly svatební hry. Prostě párty jak má být. Všichni jsme si to náležitě užili.


Hezkou shodou okolností byl současně probíhající koncert kapely Brutus, který se odehrával kousek vedle našeho působení, takže jsme se s kapelou vzájemně "překřikovali". Nedalo nám to a museli jsme si sami sobě a i svatebním hostům zahrát taky Dlažební kostku 


Děkujeme novomanželům za příjemný den, za ubytování i za velmi vstřícný přístup a přejeme jim na jejich společné cestě životem vše nej

http://www.fantasymusic.cz/cs/kapela-na-svatbu