Další ze svateb jsme zahráli na totální samotě s úžasným výhledem u ještě úžasnějších lidí. Zajeli jsme na chatu KARLOVKA, která se nachází nad Pecí pod Sněžkou. Neskutečně strmým stoupáním, kde náš Galaxy kňučel do kopce na jedničku, jsme dojeli na kouzelné místo ve svahu Krkonošských vrchů, kde si dostaveníčko s přáteli dali dva sympatičtí lidé u příležitosti jejich svatebního dne.

Svatba to byla neformální a o zábavu skutečně nebyla nouze. Naše kapela na svatbu tentokrát zvolila kompletně tvrdší repertoár, neboť svatební hosté si tento žánr přáli. Zaznělo tedy opět spousta našich specialit :-).

To vše bylo v příjemném kontrastu s fantastickými výhledy, neboť město Pec pod Sněžkou se pod námi rozprostírala jako malý trpaslík a Krkonoše jsme měli jako na dlani. Několikrát v průběhu večera a podvečera jsme se chodili kochat těmito nádhernými panoramaty.

Příjemnou atmosféru této akce vkusně doplnila skvělá ohňová show, o které si troufáme tvrdit, že byla zatím co do kvality tou nejlepší, kterou jsme dosud při našich vystoupeních na akcích viděli. Rádi jsme smekli před uměním a profesionalitou těchto umělců.

Děkujeme novomanželům za pozvání a přejeme hodně štěstí na jejich společné cestě životem

http://www.fantasymusic.cz/cs/kapela-na-svatbu