Na další svatbu jsme zajeli do malebného kraje Jižních Čech. Zde si své ANO řekli dva milí lidé v tomto jejich životním kroku je doprovodila spousta jejich přátel a rodinných příslušníků. Naše kapela na svatbu byla u toho. A byla to svatba skutečně ta pravá, jihočeská.


Vše proběhlo tak jako "za starých časů", včetně servírované večeře, klasického obědového menu a doprovodného programu. Naše živá hudba poskytla hudební doprovod a také jsem přišli se svou "troškou do mlýna" co se svatebních her týče. Zábava zkrátka jela na plné obrátku. Tančilo se a zpívalo, všichni se výborně bavili. V průběhu večera jsme zjistili, že oba novomanželé jsou v tak říkajíc našimi kolegy, neboť nevěsta aktivně zpívá s kapelou a ženich je bývalý aktivní klávesista. O to více nás potěšilo, že jsme dostali důvěru a byli přizváni jako kapela na jejich svatbu. Moc si toho vždy vážíme, když máme tu čest působit na některé ze svateb našich hudebních kolegů.
Nutno pochválit také gastronomii zdejšího zařízení, byla opravdu vynikající, poctivá, .... no prostě pravá jihočeská :-) .

Domů jsme přijeli až druhý den navečer, vzhledem ke vzdálenosti a časové náročnosti přejezdu nám novomanželé poskytli krásné ubytování.

Děkujeme novomanželům za pozvání, za poskytnuté ubytování, za super zábavu a za to, že máme opět nové přátele. přejeme hodně štěstí na společné cestě životem :-)

www.fantasymusic.cz