Po relativně krátké době jsme se vrátili opět na "místo činu". Naše kapela na svatbu zahrála svatbu v penzionu Javorský mlýn, kde jsme působili poměrně nedávno.


Tentokrát to byla tedy opět poněkud specifická záležitost, neboť mezi svatebními hosty se objevili znalci hudební historie a klasické rockové a metalové hudby. Naše živá hudba tomu tedy přizpůsobila reperotár a jak večer běžel, postupně se z našeho vystoupení stala velká rocková a metalová párty v našem podání. Hrály se opravdové "vychytávky" z našeho repertoáru, a to jak z české, tak zahraniční scény. Museli jsem obdivovat hudební znalosti našich posluchačů, neboť jsme si na ně nepřišli ani s opravdovými nekomerčními "špeky" . Vše, co jsme svatebním hostům hráli, dokonale znali, a to nejen hudbu, ale i texty. A že jsme je na jejich přání nešetřili :-) !. Zazněly skutečně extra kousky z našeho repertoáru, tentokrát skutečně i ty, které vytáhneme pouze v ojedinělých případech. Ale i ty svatební hosté znali "do puntíku" .

Zkrátka výborná akce. Děkujeme novomanželům za pozvání, za pozitivní recenze na našem webu a přejeme jim na jejich společné cestě životem vše nej :-)

https://www.fantasymusic.cz/cs/kapela-na-svatbu