Pokračováním našeho prodlouženého hudebního víkendu byla opravdu specialitka :-) . Zahráli jsme svatbičku v kraji nejoblíbenějším, na Jižní Moravě.

A byla to tedy opravdu svatba se vším všudy a tradiční. V krásném a stylovém prostředí Vinařství DOMINANT v Rakvicích se brali dva mladí lidé a naše živá hudba na svatbu byla u toho. Zhruba polovinu ze svatebčanů jsme již znali z dřívějška, kdy jsme hráli svatbu sestry současné nevěsty (mimochodem taktéž na Jižní Moravě).

A když se řekne typická moravská svatba, tak to skutečně musí být svatba jako řemen. A také samozřejmě byla. Hrálo se a zpívalo, tančilo se o stošest. Naše kapela na svatbu střídala typické jihomoravské regionální lidovky s taneční muzikou a došlo i na bigbít. Do toho nám samozřejmě pomáhali svatebčané svými mohutnými hlasy. Prostě zábava tak, jak je v tomto kraji zvykem. K tomu nemohlo chybět výborné víno a kořalička, samozřejmě domácí výroby.

Jak večer plynul, měnili jsme postupně žánry a vystřídali snad vše, co se dalo. Také proběhly svatební hry. Zkrátka jedlo se, pilo a hodovali, k tomu se tančilo a hooodně zpívalo. Svatbičku jsme zakončili, tak jak zde taktéž bývá zvykem, ve velkém kruhu, kdy jsme všichni zpívali "a capella" v jednom mohutném sboru. Prostě Jižní Moravva.... tady to jednoduše žije :-).

https://www.fantasymusic.cz/cs/kapela-na-svatbu