Jako poslední akci v našem prodlouženém hudebním víkendu jsme vystoupili v prostorách společenského sálu v Holicích. Naše kapela na ples zde zahrála ples Tanečních.

Mladí čerství absolventi tanečního kurzu, ale i absolventi tanečních kurzů pro pokročilé, se přišli pobavit a prověřit si své taneční umění.
Zhruba polovina plesu měla pevný program, který jsme dostali od tanečních mistrů a ti komentovali a doprovázeli čerstvé absolventy ve všech tancích, které se po dobu tanečních kurzů naučili. Druhá polovina pak již byla v naší režii.

Jako správná kapela na ples jsme samozřejmě namixovali náš repertoár tak, abychom ukojili tancechtivé páry a zahráli všechny taneční styly jak ze standardů, tak z latiny. A že jich máme v repertoáru notnou zásobu! K tomu jsme přidali další repertoár pro volnou zábavu a tím vznikla krásná společenská akce.

Pouze jednu vada na kráse nám "pokazila" celkově moc hezký dojem z této společenské události. Naši zpěvačku Elišku již vzhledem k celkem solidně rozvinuté laryngitidě po čtyřech akcích odehraných ve třech dnech přestaly definitivně poslouchat hlasivky. V poslední pauze už na nás s Petrem pouze šeptala, takže jsme poslední serii odehráli už bez jejího hlásku :-) . Dobrou zprávou ale je, že podle dnešních informací se její hlas už vrací zcela do normálu. :-) Vivat Vincentka atd :-D

http://www.fantasymusic.cz/cs/kapela-na-ples