Prostě DYCKY Jesenice ALIAS Ples, velká pařba, tanec, rocková a metalová párty.

Tradiční Hasičský ples ve Velké Jesenici se stává každoročně nejnavštěvovanějším plesem roku v místě. Stejně tak tomu bylo i letos, kdy pořadatelé hlásili čas, za který byly vstupenky beznadějně vyprodány, na 1 hodinu a 20 minut. takový byl zájem o letošní ročník! A naše kapela na ples byla zase u toho.

Skvělé vystoupení předvedl barman se svou profesionální show. Ukázal své umění a završil ohnivou show, u které se návštěvníkům u jeho plivání ohňů tajil dech.

Plný kulturák je také každoročně zásluhou skvělého vystoupení místních hasičů, kteří každoročně chystají vystoupení. Letos se jim podařilo návštěvníky doběhnout. Oznámili všem, že vystoupení nebude. jaké bylo ale překvapení všech, když namísto vystoupení na začátku plesu nastoupili se svým programe o půlnoci. Předvedli neopakovatelné pásmo v retro kostýmech, kde recitovali budovatelské verše. nakonec zazpívali tématickou píseň :-) . Dokonalé!

Naše živá hudba rozjela poté velkou párty. Tančilo se, zpívalo, pilo, ..... Zkrátka DYCKY Jesenice. Zdravíme hasiče a těšíme se na příští rok.

http://www.fantasymusic.cz/cs/kapela-na-ples