Druhý červnový pátek jsme zavítali tentokrát do severočeského města Most. Byli jsme sem pozváni jako kapela na firemní večírek u příležitosti 10. výročí založení firmy VEM Tschechien. Akce proběhla s bohatým doprovodným programem,, z něhož některé segmenty jsme pořadateli zprostředkovali. Spolu s naší živou hudbou na firemní večírek vystoupil náš kamarád a kolega, umělec, kouzelník Aleš Krejčí, také známý moderátor a DJ Ondra Zehnal (FAJN radio, radio ZET), také vynikající duo THE OTHERS s neopakovatelným vystoupením Electric boogie a celý večer uzavírala dech beroucí Laserová show.
Naše kapela na firemní večírek kromě hudební produkce zajišťovala také ozvučení celé akce.
Všichni jsme si to náležitě užili, a to i přes ne zrovna ideální počasí, které se během produkce změnilo z krásného slunečného na deštivé., takže jsme po našem vystoupení museli poněkud vysušit aparaturu. Ani to ale nic nezměnilo na naší dobré náladě a příjemném pocitu z fajn akce se skvělými lidmi.

Děkujeme vedení firmy VEM Tschechien, s.r.o., za pozvání a přejeme jim hodně pracovních úspěchů do dalších let. Zároveň také děkujeme všem našim kolegům umělcům za perfektní spolupráci a super atmosféru, která doplnila živou hudbu naší kapely na firemní večírek.

www.fantasymusic.cz/cs/kapela-na-firemni-vecirek