Sobotní svatbu jsme zahráli v úžasném místě kousek od Poličky. V prostorách penzionu Na Lukách se rozhodli říci si své ANO dva úžasní lidé. A my jsme měli tu čest být u toho od začátku.

Nejprve jsme totiž zahráli na svatebním obřadu, který, ačkoli se původně měl konat na paloučku za penzionem, se nakonec konal z důvodu zhoršení počasí ve vnitřních prostorách. Naše hudba na svatební obřad zahrála novomanželům jejich oblíbené písně, na přání nevěsty zazněl Thousand Years na saxofon. V romantické a dojemné chvíli nezůstalo jedno oko suché. Bylo úžasné pozorovat to štěstí dvou mladých lidí, který se rozhodli spojit své životy.

Poté, po krátkém přestavění aparatury, rozjela naše kapela na svatbu svatební párty. Ve venkovních prostorách jsme "napustili" do svatebních hostů dávku muziky, provázenou mluveným slovem. Všichni se dobře bavili. Dokonce jsme ukrojili notnou časovou porci svatebnímu DJ, který měl nastoupit po naší kapele na svatbu. Jeho vystoupení se o cca 1,5 hodiny odložilo, neboť se s námi svatební hosté nechtěli rozloučit.
Nakonec jsme naše vystoupení zakončili metalovou a punkovou sérií a zábava plynně přešla do vnitřních prostor, kde svou párty rozjel svatební DJ.

Děkujeme za super akci, super partu lidí a úžasnou vstřícnost novomanželů a také personálu. V tomto krásném a čistém místě nám bylo moc fajn :-)

http://www.fantasymusic.cz/cs/kapela-na-svatbu