Tentokrát naše kapela na svatbu zajela do krásného města Pelhřimov. Zahráli jsme zda sympatickému páru jak svatební obřad, tak večerní párty.
Svatební obřad se konal ve stylovém prostředí nově opravené kaple Sv. kříže. Na tomto krásném poutním místě si novomanželé řekli své ANO a naše hudba na svatební obřad je k tomu doprovodila výběrem skladeb na jejich přání. Dojemnou chvíli jsme tak ještě více umocnili podkresovou hudbou přesně tak, jak si přáli novomanželé.

Po této slavnostní ceremonii jsme sbalili naši aparaturu a čekal nás zhruba dvouhodinový prostor, než jsme měli začínat živou hudbu na svatební párty. Tento čas jsme využili k návštěvě našich přátel a spolužáků ze školy. Poseděli jsme a popovídali, no a le to už se blížil čas k přesunu do restaurace FIT FARMA v Pelhřimově.
Postavili jsme aparaturu a začala velká a dlouhá svatební párty. Naše kapela na svatbu nasypala do návštěvníků směsici hudby všech žánrů a každý si přišel na své. Tančilo se, jedlo a pilo, zkrátka svatba jak má být.
Domů jsme se po dlouhém dni vraceli unaveni, ale spokojeni a s novými zážitky a s dobrým pocitem, že jsme na Vysočině pobavili spoustu dobrých lidí.

https://www.fantasymusic.cz/cs/kapela-na-svatbu