Další ze svateb zahrála naše kapela na svatbu v krásném a klidném prostředí penzionu ALWIN v Chlumci nad Cidlinou. Na tomto romantickém místě jsme strávili dva dny, kdy jsme zahráli po sobě dvě svatby a jeden svatební obřad.
Akce to byly skvělé.
Naše živá hudba vytrvala až do ranních hodin a protože jsme v penzionu přespali, mohli jsme si ráno přispat. Ne však moc, neboť nás hned po poledni čekal svatební obřad druhé svatby, který jsem hudebně doprovodili. Naše hudba na svatební obřad splnila novomanželům jejich přání a zahrála jim na jejich příchody, gratulace, polibky písně, které si sami přáli. V krásném prostředí na louce u lesa si řekli své ANO dva sympatičtí lidé a za zvuku naší živé hudby na obřad je na jejich počátek společné cesty životem doprovodili jejich rodiče, prarodiče, přátelé a příbuzní.

Nato jsme měli krátkou přestávku na přemístění aparatury a v podvečerních hodinách naše kapela na svatbu spustila svatební párty. Všichni se skvěle bavili, a tak jsme měli skvělý pocit z dobře vykonané práce. Opět jsme, díky majiteli penzionu a jeho nabídce, přespali na penzionu a rozjeli se druhý den po ránu hned na další akci k Zábřehu na Moravě.

Velký dík patří novomanželům z obou svateb za jejich vstřícný přístup, svatebním hostům za to, že se tak skvěle bavili, personálu penzionu za úžasnou gastronomii a majiteli za super jednání a ubytování.