Naše hudební šlépěje vedly do regionálního centra střední Moravy, do města Zlína. V reprezentativních prostorách Kongresového centra naše hudba na reprezentační ples vystoupila na prvním ročníku unikátního Ševcovského plesu.

Celá akce se nesla mottem "VYMĚŇ DRES ZA SAKO", neboť hlavním patronem a spolupořadatelem byl hokejový klub PSG BERANI Zlín. Jednotliví členové klubu se představili skutečně namísto v helmách a hokejové výstroji v oblecích a naleštěných polobotkách. Návštěvníci tak měli unikátní příležitost se se svými idoly vyfotit, popovídat si apod.

Akce to byla tedy skutečně velkolepá. Ples doslova překypoval doprovodným programem a spoustou atrakcí. Večerem provázel moderátor a herec Pavel Vacek. Nechyběla módní přehlídka salonu ANASTASIA Wedding s překrásnými modely, které představily sympatické modelky v doprovodu zlínských hokejistů. O zábavu v pauze naší živé hudby se postaral komik Radek Petráš známý z pořadu NA STOJÁKA. K tomu proběhla barmanská show skutečných profesionálů BARMANI Zlín.

Zajímavými atrakcemi bylo oficiální pivo plesu BERAN, které bylo zdarma, soutěž ve střele na hokejovou branku, volba Sympaťáka plesu z řad zlínských hokejistů, kdy vylosovaný návštěvník získal jako cenu večeři s jedním ze členů klubu, a další.

Velmi zajímavý byl půlnoční koncert kapely KAMERON. Pop-rocková kapela energií nabitých mladíků je zajímavá kromě toho, že hraje našlapanou muziku jak z převzaté tvorby, tak z vlastní dílny, také hlavně tím, že bubeníkem a manažerem této formace je člen hokejového klubu PSG BERANI Zlín Jakub Herman.

Naše kapela na reprezentační ples hrála v hlavním sále a vystoupila ve složení KVARTET. Celý večer jsme střídali standardy, latinu s volnější muzikou a jak už to bývá, návštěvníci si vyžádali v závěrečné části plesu i naše specialitky z bigbítu a metalu :-) .

Zkrátka krásný společenský a hudební zážitek z naší oblíbené Moravy na reprezentativní akci. Domů jsme dorazili nad ránem se skvělým pocitem příjemně stráveného večera a dobře vykonané práce.

Děkujeme členům klubu PSG BERANI za vstřícné jednání, muzikantům z kapely KAMERON za jejich skvělé vystoupení, zvukařům Kongresového centra za výborný zvuk a pořádající agentuře za spolupráci.

Oficiální web plesu:
http://sevcovskyples.cz/

Článek na webu PSG Zlín:
https://www.hokej.zlin.cz/clanek.asp?id=Ve-Zline-vznika-unikatni-Sevcovsky-ples-Hokejovy-klub-je-patronem-3905

http://www.fantasymusic.cz/cs/hudba-na-reprezentacni-ples