Zhruba v polovině plesové sezony jsme zavítali tentokrát na sever naší vlasti. V prostorách Krušnohorského divadla v Teplicích jsem vystoupili na XVI. ročníku reprezentačního plesu statutárního města Teplice.

Naše hudba na reprezentační ples zahrála v divadelní kavárně ve složení KVINTET. V decentní a reprezentativní atmosféře jsme vystřídali většinu hudebních žánrů a tanečních stylů. Návštěvníci si přišli na ples zatančit, a to jsme jim splnili do puntíku.
Ve velkém sále divadla vystoupil orchestr Jindřicha Váchy se zpěvačkou Anetou Šrolerovou, shodou okolností naší krajankou.
V obou sálech večerem provázel herec Jan Čenský, kterému zároveň děkujeme za profesionální spolupráci a přístup.

Hostem večera byl zpěvák Petr Kolář s kapelou, který zazpíval své nejznámější hity a sklidil tak za svůj naprosto perfektní koncert uznání nejen naší kapely, ale i všech návštěvníků plesu.

Při našem vystoupení jsme se seznámili se spoustou příjemných a zajímavých lidí z řad návštěvníků plesu. Bylo to velmi, velmi příjemné. V Teplicích zkrátka žijí fantastičtí lidé.

Podtrženo, sečteno - výborná, reprezentativní akce vysoké společenské úrovně s naší živou hudbou na reprezentační ples, ze které jsme jeli domů velmi dobrým pocitem. Co na tom, že cestu domů nám komplikovala hustá mlha na dálnici takovým způsobem, že oněch 250 km jsme jeli docela dlooooouuuuuuho :-) .

Tak tedy, Severočeši, děkujeme, bylo nám u Vás moc hezky :-)

http://www.fantasymusic.cz/cs/hudba-na-reprezentacni-ples