O víkendu jsme zavítali opět do Prahy. Již počtvrté v řadě zde v luxusních prostorách Wellnesshotelu ARTEMIS**** naše hudba na reprezentační ples zahrála tentokrát již XVIII. ročník Reprezentačního plesu SBD Praha.


Akce to byla opět velkolepá. Ne jednom podiu s námi vystoupila živoucí legenda bigbítu 60. let Viktor Sodoma. Setkání s ním bylo pro nás muzikanty úžasným zážitkem. V šatně jsme hltali jeho bezprostřední vyprávění o zážitcích ze zlatých let, o jeho kamarádech rockových legendách a o muzikantském životě této osobnosti vůbec. Velice příjemně nás překvapila umělcova skromnost, vstřícnost a upřímnost. Naše povídání mezi vystoupeními jsme zakončili společnou fotkou s legendou.


Ale zpět k reprezentačnímu plesu jako takovému. Večerem provázela paní Iva Kubelková, se kterou se na této akci potkáváme také pravidelně a vždy je to velmi příjemné setkání. Společně s panem ředitelem SBD Praha se ujali profesionálně mluveného slova, moderovali tradiční BINGO i velmi bohatou tombolu.
Tančilo se ve velkém a naše kapela na reprezentační ples hosty pobavila, ajk se patří.

Děkujeme tradičně za super zvuk klukům z KONCERT SERVIS, Evženovi, Tomovi a dalším, společnosti SBD Praha za zázemí hotelového pokoje.
Už teď se těšíme na další ročník. Nashledanou :-)

http://www.fantasymusic.cz/cs/hudba-na-reprezentacni-ples