Úplně poslední ples letošní vydařené plesové sezony jsme zajeli zahrát do centra Krkonoš, do Pece pod Sněžkou. Konal se zde 24. reprezentační ples města Pec pod Sněžkou a hotelu HORIZONT****. Naše hudba na reprezentační ples se této akce zúčastnila již podruhé v řadě.

A bylo to skutečně parádní zakončení plesové sezony! Akce se nesla v duchu BLACK and WHITE a všichni návštěvníci se svým dress codem dokonale přizpůsobili. Samozřejmě nemohla zůstat pozadu ani naše kapela, takže jsme nastoupili na podium v černobílých kombinacích.

Večerem provázel moderátor Pavel Svoboda. Naše kapela na ples namíchala koktejl tanečních melodií, standartů, latiny a popu a rocku. A tančilo se opravdu hodně!
Hodinovým koncertem jednoznačně skvělý ples obohatili úžasní Elvis Presley Revival, kteří nechali zavzpomínat na legendu a její ještě legendárnější hity. A naše kapela ráda kolegům muzikantům vysmekla poklonu, neboť to byl vskutku famózní výkon. Zároveň bylo naší ctí tyto kolegy muzikanty ozvučit naší aparaturou.

Bohužel okolnosti nás přiměly k tomu, že jsme museli po hraní odjet domů a nemohli jsme tak využít možnosti přespání v tomto krásném místě. I tak jsme si ale večer náležitě užili. Domů jsme se vraceli, i z důvodu změny času, hooodně nad ránem, ale spokojeni a s pocitem dobře vykonané práce.

Děkujeme pořadateli za pozvání i nabídku ubytování, klukům z Elvis Presley Revival za spolupráci a vynikající výkon a personálu za skvělý servis.

http://www.fantasymusic.cz/cs/hudba-na-reprezentacni-ples