Poslední březnovou sobotu jsme s naší hudbou na reprezentační ples navštívili srdce Krkonoš, horské středisko Pec pod Sněžkou. Zahráli jsme zde Reprezentační ples města Pec pod Sněžkou a hotelu HORIZONT****. Tuto akci jsme hráli již poněkolikáté a také byla z důvodu pandemických opatření již několikrát přesunuta. V podstatě letošní ročník se podařilo uspořádat až na popáté.
Ale dá se říci, že o to byla tato reprezentativní akce lepší. Téma plesu znělo SWING TIME a naše hudba na reprezentační ples se plně přizpůbila. A to jak samozřejmě repertoárově, kdy jsme hráli klasické swingové evergreeny, ale také dress codem.
Večerem provázel známý moderátor Snídaně s Novou Pavel Svoboda. Hlavním hostem večera byla zpěvačka Petra Janů, která předvedla velkolepé vystoupení se svými nejznámějšími hity. Návštěvníci si tak mohli naživo užít klasiku typu Už nejsem volná, Říkej mi, S láskou atd.
Plesový večer s naší hudbou na reprezentační ples byl nabitý swingovou muzikou, ale i taneční klasikou, latinou a samozřejmě popem a rockem. Zazněl průřez všemi styly a naše kapela do vystoupení, jako vždy, dala vše. Byl to super večer.
Nechybělo samozřejmě půlnoční losování tomboly s opravdu hodnotnými cenami odpovídajícími úrovni této reprezentativní akce.
Pak už byla jen muzika a muzika od naší kapely na reprezentační ples až do druhé hodiny ranní. Poté jsme se rozloučili, potřásli si rukou s přáteli a pozvali je na další ročník.
Přespali jsme (velké díky vedení hotelu) na hotelu, ráno si dali vynikající snídani a rozjeli se domů.

Děkujeme pořadatelům za tuhle skvělou akci, která se vzhledem k pandemii potýkala s velkými bolestmi, ale o to více se teď povedla. Děkujeme také za skvělé ubytování. Těšíme se na příští rok.

https://www.fantasymusic.cz/cs/hudba-na-reprezentacni-ples