V sobotu jsme absolvovali to, na co se vždy dlouho předem těšíme. Již tradičně naše hudba na reprezentační ples vystoupila v nádherných prostorách sálu Důstojnické besedy v Josefově na Reprezentačním plese DS VRCHLICKÝ.

Akce to byla, jak u tohoto plesu bývá zvykem, opět vynikající. Na tomto plese se již ustálilo několik tradic.

První tradicí je ta, že ples byl , jako vždy, opět beznadějně vyprodaný, a to již dlouho před termínem. K prasknutí nacpaný sál to ostatně odpovídal.

Druhou tradicí je každoročně skvělé tématické vystoupení DS VRCHLICKÝ, tentokrát na téma Z POHÁDKY DO POHÁDKY. Opět jsme měli možnost shlédnout dokonalý vtipný program s originálními kostýmy a fantastickými hereckými výkony. Za to tomuto originálnímu divadelnímu spolku patří velký dík :-) .

Třetí "tradicí" bylo vystoupení naší kapely. Na tomto plese hrajeme již dlouhá léta a vždy si to moc užíváme. Fantastická atmosféra, krásné prostředí, příjemní lidé a naši přátele z DS VRCHLICKÝ, to vše dohromady je vždy skvělým zážitkem. Naše hudba na reprezentační ples opět zahrála "na plné pecky" a jak už se na tomto plese stalo další tradicí, bez jakékoli půlnoční pauzy :-), aby nám návštěvníci "nevychladli" z plesání :-) Taneční parket byl plný od začátku do konce a když jsme ve tři hodiny ráno skončili, tanečníci ještě stále neměli dost, a tak jsme je ještě "ovlažili" naší diskotékou :-)

Děkujeme opět pořadateli za skvělý večer a těšíme se na příští rok :-) .

http://www.fantasymusic.cz/cs/hudba-na-reprezentacni-ples