Hosté a externí spolupracovníci kapely FANTASY music

 

Naši přátelé a muzikanti a zpěváci, které s námi můžete vídávat na podiu:

 

Aleš Zapletal

zpěv, basová kytara

Bývalý člen legendární královehradecké skupiny SATURN a současný člen hořické rockové kapely XANTIPA. Výborný muzikant, improvizér a sluchař. Zároveň velký recesista a pohodář. Jeho vynikající přednes a lehkost podání basové kytary je obdivován spoustou odborníků z oboru.

 

Péťa Klausová

zpěv, klávesové nástroje, zobcová flétna

Bývalá stálá členka FANTASY music. Pochází z muzikantské rodiny, takže ji hudba provází odmalička. Zpěvačka, hráčka na klávesy, zobcovou flétku a kytaru vyniká svým nenapodobitelně sytým altem, specifickým podáním a výrazem interpretace a svérázným humorem. V současné době se věnuje povolání učitelky a s FANTASY music spolupracuje externě.

 

 

 

Jana Jarkovská

zpěv, kytara, zobcová flétna, harmonika, klarinet

Jana se zpěvem začala již ve velmi útlém věku - první zkušenosti s pódiem a mikrofonem měla již v 5 letech, kdy vystupovala s Jiřím Suchým. Za svou pěveckou dráhu prošla řadou hudebních seskupení různých žánrů. Vynikající a zkušená zpěvačka s temným a charizmatickým altovým podáním, dále muzikantka-multiinstrumentalistka a improvizérka, showmanka a bavička, mezi přáteli známá svým svérázným přístupem k životu.

 

 

 

Alča Štěpánková

zpěv, klávesové nástroje, kytara, zobcová flétna

Zkušená zpěvačka a muzikantka s temným altovým podáním. Zpěvu a hraní se věnuje odmalička. Kromě vynikajícího zpěvu hraje na klávesy, kytaru a flétnu. Pohodové děvče, které vyniká kromě zpěvu i hereckým uměním, nezkazí žádnou legraci a nezná slovo NUDA.

 

 

 

Poslechněte si ukázky naší hudby
Kontaktujte nás mailem, telefonem atd.
Podívejte se, kde nás najdete - Kalendář akcí