Zeptejte se nás

Loket nad Ohří hotel CÍSAŘ FERDINAND - Svatba v romantickém prostředí pod historickým hradem na Karlovarsku, 13.6.2016

Další ze skvělých svateb s naší kapelou na svatbu proběhla tentokrát na Karlovarsku v historickém městě Loket na Ohří.


Naše působení v Lokti jsme si tentokrát poněkud prodloužili. Přijeli jsme již v pátek, abychom měli tu vzácnou příležitost zúčastnit se velkého hudebního svátku. Ve zdejším amfiteátru se konal festival Krásný ztráty u příležitosti výročí 70. narozenin Michala Prokopa. To jsme si nemohli samozřejmě nechat ujít. Byli jsme svědky neopakovatelného setkání těch snad nejlepších rockových legend naší bigbítové scény. Vystoupili ikony jako Karel Kahovec, Michal Prokop, Jan Hrubý, Luboš Andršt, Vladimír Mišík a ETC, Roman Dragoun a jeho T4 a také legendární brněnská kapela Progres 2. V úžasné komorní atmosféře jsme tak plni dojmů strávili krásný páteční večer.

Sobotní svatba se konala ve výjimečném prostředí stylového historického hotelu Císař Ferdinand. Naše živá hudba na svatbu potěšila svatebčany hudbou i slovem. Jelikož paralelně probíhal druhý den zmíněného festivalu, kde měl v tu dobu svůj koncert právě Michal Prokop, dovolili jsme si i my "zahrát mu" otevřeným oknem jeho největší hity v našem podání a popřáli mu tak poněkud specificky k jeho významnému jubileu :-).
Zábava byla super až do ranních hodin a naši produkci ukončilo až stěhování svatební párty, kdy se svatba z technických důvodů musela přesunout do prostor pivovaru. Na ubytování jsme odjížděli s příjemným pocitem dobře vykonané práce.

V neděli jsme naše působení v tomto nádherném historickém skvostu zakončili procházkou po městě, kde se konaly městské slavnosti s dobovými kostýmy, jízdou a vítáním Karla IV, dobovými umělci, kejklíři a šermíři. Pak již jen do auta a 300 km před námi nám vzhledem k zážitkům z tohoto víkendu přišlo jako nic :-)

Ať žijí novomanželé!

Ať žije král!

Vše nejlepší, Michale!

Přejeme hodně sil Radimu Hladíkovi v boji se zákeřnou nemocí.


http://www.fantasymusic.cz/cs/kapela-na-svatbu

 

Poslechněte si ukázky naší hudby
Kontaktujte nás mailem, telefonem atd.
Podívejte se, kde nás najdete - Kalendář akcí