Zeptejte se nás

Pec pod Sněžkou hotel HORIZONT**** - Reprezentační ples města Pec pod Sněžkou a hotelu HORIZONT**** s JKGOTT Revival a Petrem Dopitou, 24.3.2018

Téměř na závěr plesové sezóny jsme zavítali do Krkonoš, konkrétně do Pece pod Sněžkou. Konal se zde Reprezentační ples města Pec pod Sněžkou a hotelu HORIZONT****. V luxusních prostorách architektonického unikátu naše hudba na reprezentační ples vystoupila opět v kvartetu.

Na jednom podiu s námi vystoupili také hosté večera, a to skvělý Jan Mlčoch alias JKGOTT Revival s nestárnoucími hity Karla Gotta a také mistr světa ve hře na kanadskou pilu a muzikálový zpěvák Petr Dopita, kterého jsme také ozvučili naší aparaturou. Celý večerní program moderovaly dámy z agentury ARS IN RE.

Naše kapela na ples opět namíchala koktejl všech hudebních žánrů a stylů. Zaznělo spousta tanečních rytmů a návštěvníci této reprezentativní akce si tak mohli zatančit dle libosti.

Samozřejmostí byla půlnoční soutěž o ceny a výhry byly skutečně hodnotné.

Děkujeme personálu hotelu HORIZONT**** za perfektní servis a komfortní ubytování, Honzovi Mlčochovi za super spolupráci a perfektní výkon a moderátorům za profesionální komentář.

http://www.fantasymusic.cz/cs/hudba-na-reprezentacni-ples

 

Poslechněte si ukázky naší hudby
Kontaktujte nás mailem, telefonem atd.
Podívejte se, kde nás najdete - Kalendář akcí