Zeptejte se nás

Praha hotel ARTEMIS**** - XV. reprezentační ples SBD Praha s moderátorkou Ivou Kubelkovou, vystoupením dua KAMÉLIE, tria INFLAGRANTI a naší živou hudbou, 27.1.2017

Poslední lednový pátek jsme opět zavítali do Prahy. Tentokrát bylo naší ctí zahrát na XV. reprezentačním plese Stavebního a bytového družstva Praha. Akce se konala v nádherných prostorách hotelu ARTEMIS****. Celým večerem provázela moderátorka Iva Kubelková, se kterou jsme se opět rádi potkali. Jako hlavní host večera vystoupilo Duo Kamélie se svými nestárnoucími hity. Půlnočním překvapením pro návštěvníky plesu bylo houslové trio INFLAGRANTI se svou působivou show.

Naše živá hudba na reprezentační ples dostávala tanečníky do varu v tanečních sériích standardních tanců a latiny v kombinaci s největšími hity napříč všemi hudebními žánry.

Poděkování patří především organizátorům tohoto reprezentačního plesu, personálu hotelu za perfektní servis, zvukařům za dokonalý zvuk pro naši kapelu na ples a také všem návštěvníkům za skvělou zábavu.

Těšíme se na shledání.

http://www.fantasymusic.cz/cs/hudba-na-reprezentacni-ples

 

Poslechněte si ukázky naší hudby
Kontaktujte nás mailem, telefonem atd.
Podívejte se, kde nás najdete - Kalendář akcí