Zeptejte se nás

Pec pod Sněžkou hotel HORIZONT**** - Reprezentační ples města Pec pod Sněžkou a hotelu HORIZONT**** aneb BLACK&WHITE s moderátorem Pavlem Svobodou, kapelou Elvis Presley Revival a naší hudbou na reprezentační ples, 30.3.2019

Úplně poslední ples letošní vydařené plesové sezony jsme zajeli zahrát do centra Krkonoš, do Pece pod Sněžkou. Konal se zde 24. reprezentační ples města Pec pod Sněžkou a hotelu HORIZONT****. Naše hudba na reprezentační ples se této akce zúčastnila již podruhé v řadě.

A bylo to skutečně parádní zakončení plesové sezony! Akce se nesla v duchu BLACK and WHITE a všichni návštěvníci se svým dress codem dokonale přizpůsobili. Samozřejmě nemohla zůstat pozadu ani naše kapela, takže jsme nastoupili na podium v černobílých kombinacích.

Večerem provázel moderátor Pavel Svoboda. Naše kapela na ples namíchala koktejl tanečních melodií, standartů, latiny a popu a rocku. A tančilo se opravdu hodně!
Hodinovým koncertem jednoznačně skvělý ples obohatili úžasní Elvis Presley Revival, kteří nechali zavzpomínat na legendu a její ještě legendárnější hity. A naše kapela ráda kolegům muzikantům vysmekla poklonu, neboť to byl vskutku famózní výkon. Zároveň bylo naší ctí tyto kolegy muzikanty ozvučit naší aparaturou.

Bohužel okolnosti nás přiměly k tomu, že jsme museli po hraní odjet domů a nemohli jsme tak využít možnosti přespání v tomto krásném místě. I tak jsme si ale večer náležitě užili. Domů jsme se vraceli, i z důvodu změny času, hooodně nad ránem, ale spokojeni a s pocitem dobře vykonané práce.

Děkujeme pořadateli za pozvání i nabídku ubytování, klukům z Elvis Presley Revival za spolupráci a vynikající výkon a personálu za skvělý servis.

http://www.fantasymusic.cz/cs/hudba-na-reprezentacni-ples

 

Poslechněte si ukázky naší hudby
Kontaktujte nás mailem, telefonem atd.
Podívejte se, kde nás najdete - Kalendář akcí