Zeptejte se nás

Pardubice ATRIUM Palác - Reprezentační ples GASCO, s.r.o., 16.1.2016

Reprezentační ples GASCO, s.r.o. s naší živou hudbou na reprezentační ples, naší diskotékou, moderátorem Davidem Pospíšilem a vystoupením zpěvačky Martiny Sikorové.

Již podruhé jsme letos zahráli na reprezentačním plese GASCO, s.r.o. v ATRIUM Paláci v Pardubicích. V neopakovatelné atmosféře jsme bavili návštěvníky naší živou hudbou a diskotékou. Večerem provázel známý hokejový expert David Pospíšil. Nechybělo vystoupení zpěvačky a herečky pardubického divadla Martiny Sikorové, bikerská a parkurová show i půlnoční tanec u tyče.

Naše hudba na reprezentační ples bavila návštěvníky až do tří hodin ranních a i v tuto dobu byl taneční parket plný. Zazněla spousta hitů všech žánrů a došlo i na naše specialitky, zvláště z rockové muziky. Také jsme zajistili na diskotéku v našem podání.

Domů jsme se vraceli nad ránem plní dojmů a s dobrým pocitem dobře vykonané práce. Děkujeme návštěvníkům za skvělou atmosféru a kotel, za jejich taneční výkony, Honzovi za perfektní zvuk a také sami sobě, že jsme si tak skvěle zahráli :-)

http://www.fantasymusic.cz/cs/hudba-na-reprezentacni-ples

 

Poslechněte si ukázky naší hudby
Kontaktujte nás mailem, telefonem atd.
Podívejte se, kde nás najdete - Kalendář akcí