Zeptejte se nás

DVŮR KRUTĚNICE**** hotel resort - fantastická svatba na Šumavě, 28.7.2018

V sobotu nás naše muzikantské cesty dovedly až téměř na druhý konec naší vlasti. Na samém okraji Šumavy jsme hudebně působili v nádherném resortu DVŮR KRUTĚNICE**.

V krásném prostředí tohoto stylového rodinného statku si řekli své ANO dva neskutečně sympatičtí lidé - Maruška a Ondra. Naše kapela na svatbu provázela jejich velkým večerem, a to samozřejmě, jak bývá u nás zvykem, hudbou i slovem. Na pořad přišly i naše speciální svatební hry a soutěže, které společnost velmi pobavily. Ačkoli teploty dosahovaly tropických hodnot, byli svatební hosté velmi vytrvalí a tančilo se až do ranních hodin.
Jsme moc rádi, že jsme mohli poznat tak báječné lidi a získat mezi nimi nové přátele. Byl to skutečně moc fajn večer s moc fajn lidmi.

Pochválit musíme i vynikající přístup personálu, díky kterému jsme si připadali, jako doma. Perfektní gastronomii z domácích produktů, kterou tento hotel provozuje, by jim mohl kdekdo závidět a dnes není vůbec obvyklá. Skutečně lahodí oku i jazyku. K tomu perfektní ubytování a vstřícný domácí přístup!

Děkujeme novomanželům za pozvání, za úžasný večer a za to, že jsou tací, jací jsou. Děkujeme jim také za super ubytování, za velmi přátelský přístup a za to, že jsme v nich našli nové sympatické přátele. Přejeme jim hodně štěstí na jejich společné cestě životem :-)

http://www.fantasymusic.cz/cs/kapela-na-svatbu

 

Poslechněte si ukázky naší hudby
Kontaktujte nás mailem, telefonem atd.
Podívejte se, kde nás najdete - Kalendář akcí