Zeptejte se nás

Svatební sezona 2018 pomalu končí - ohlédnutí

Letošní svatební sezona nám pomalu končí, i když stále máme před sebou ještě minimálně tři svatební párty. Přesto si už nyní dovolíme bilancovat.

Letos naše kapela na svatbu zavítala opět jak snad do všech koutů naší krásné české kotliny , tak také do zahraničí. Zahráli jsme na svatbě v Polsku a i u našich jižních sousedů v Rakousku.

Stali jsme se součástí velkého množství svatebních párty a poznali při té příležitosti zajímavá místa a hlavně se potkali s velkým množstvím milých lidí, z nichž spousta se stala našimi přáteli.

Při velkém množství svatebních her, které jsme moderovali a zorganizovali jakožto doprovodní program, jsme došli k příjemnému ujištění, že mladí lidé jsou stále pozitivně naladěni a že se chtějí bavit a dělat si často legraci i sami ze sebe :-) .

Při našich vystoupeních jako živá hudba na svatbu a i při našem moderování doprovodných programů, které vždy na svatbách organizujeme, byla úžasná atmosféra a podařilo se nám vždy strhnout k zábavě všechny věkové skupiny.

Vždy jsme byli moc rádi, když jsme mohli splnit novomanželům jejich jakákoli speciální přání, ať už se jednalo o písně na přání, ozvučení jejich programu, spolupráci při zábavě apod. Vždy jsme se snažili a snažíme vyjít zúčastněním maximálně vstříc a myslím, že se nám to vždy podařilo :-) .

Zahráli jsme také velké množství svatebních obřadů, kdy jsme se jako hudba na svatební obřad zúčastnili této velké chvíle novomanželů. Na jejich přání jsme doprovodili jejich slavnostní okamžiky živou hudbou dle jejich vlastního výběru a zároveň svatební obřad ozvučili naší technikou. Stali jsme se tak svědky úžasné atmosféry a sami k její dokonalosti přispěli jako kapela na svatební obřad.

Nutno také poděkovat všem personálům zařízení, v nichž svatební párty probíhaly, za jejich bezbřehou péči o nás a poskytnutí nadstandardního zázemí pro naši kapelu na svatbu.

Zkrátka, shrnuto třemi slovy - DĚKUJEME, DĚKUJEME, DĚKUJEME :-) .

Ačkoli, jak jsem uvedl výše, ještě nekončíme, již se pomalu připravujeme na další akce jiného typu. Čekají nás firemní večírky a firemní akce, což pro nás znamená přehodit "výhybku" na jiný druh repertoáru z našeho velmi širokého výběru a také setkání s dalšími zajímavými a příjemnými lidmi. Moc se na to těšíme.

A také se těšíme na Vás, vážení příznivci naší kapely, na kterékoli z dalších akcí s naší živou hudbou. Zanedlouho nás totiž čeká i plesová sezona, ale o tom až někdy příště :-)

Přejeme Vám krásné babí léto a dny plné úsměvu a dobré nálady.

Vaše FANTASY music - kapela, která Vás baví

www.fantasymusic.cz

Více o nás na:

http://www.fantasymusic.cz/cs/kapela-na-svatbu
http://www.fantasymusic.cz/cs/kapela-na-firemni-vecirek
http://www.fantasymusic.cz/cs/ziva-hudba

 

Poslechněte si ukázky naší hudby
Kontaktujte nás mailem, telefonem atd.
Podívejte se, kde nás najdete - Kalendář akcí