Zeptejte se nás

Krňovice Podorlický skanzen - Další ze svateb s naší kapelou na svatbu a naší diskotékou a svatební obřad s naší hudbou na svatební obřad, 9.6.2018

Svatební sezona je v plném proudu. Tentokrát jsme zahráli ve stylovém prostředí skanzenu v Krňovicích. Bylo nám velkým potěšením zahrát svatební obřad a poté také svatební párty neskutečně sympatickému mladému páru.

Akce pro nás začala již dopoledne, kdy jsme působili jako hudba na svatební obřad, který se konal před stylovou kovárnou ve skanzenu. A byla to skutečně dojemná slavnostní chvíle. Nevěsta přijela k "oltáři" kočárem s koňským spřežením, ženich i svatební hosté byli okouzleni a dojati. Za zvuku vybraných skladeb, které jsme jim zahráli, si tito dva milí lidé řekli své ANO.

V podvečer pak vypukla svatební párty s naší kapelou na svatbu a naší diskotékou. V již neformálním dress code se všichni svatební hosté výborně bavili. Došlo i na svatební hry a hostem večera byl i bublinář a držitel několika světových rekordů ve své disciplíně, Matěj Kodeš. To vše se odehrávalo ve stylové roubené restauraci skanzenu.

Děkujeme novomanželům za krásný den a přejeme jim na jejich společné cestě životem vše nej.

http://www.fantasymusic.cz/cs/kapela-na-svatbu

 

Poslechněte si ukázky naší hudby
Kontaktujte nás mailem, telefonem atd.
Podívejte se, kde nás najdete - Kalendář akcí